Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 18:33

Sweet Potato

CCo je to za šrapnely? 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 18:35

Janulik03

Brzy se uzdrav

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 21:24

Mha Zimolez kamčatský, tzv.kamčatská borůvka.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 23:30

Tak tys chtela zalejvat, jo?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 23:34

moora Žába na prameni

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 23:34

moora

Mně by klepla pepka, žab se hrozně štítím. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 23:44

moora tak ta je poradna!

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 00:57

moora Hoho, tak ta je hustá!!!

A já mám na své pidizahrádce po loňské invazi švábů pro změnu invazi slimáků. Vůbec nevím, kde se vzali, loni tu nebyl jediný! Teď mraky, včera jsme seděli venku s návštěvou u vína a vlezli nám i do talíře, naštěstí odloženého na zem!

Jsou jenom hrozně malincí, docela jsem blízká říct roztomilí. Ale bojím se, že vyrostou! 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 06:25
Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 06:26

Mha dakujem

Sweet Potato akože už máš plody, jo? Panecku to je rýchlosť, to máš niekde v skleníku ? 

Offline Makara
Avatar
3611 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 07:59

moora jsem si jednou pěstovala skokana zeleného v truhlíku na balkoně. Když se mi poprvé ukázal, rozumnej skočil z jednoho do druhého, tak mě málem kleplo. A to mi připomíná, ze se ještě neukázal ježek. Ten mě taky pěkné vyděsil.

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:14

moora to je boží fotka

Offline Makara
Avatar
3611 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:14


jdu na to

Offline Makara
Avatar
3611 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:20


zasazeno začátkem března z cibuli z ledničky 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:04

Janulik03 Ne, ono to i normálně dozrává brzo, v půlce května. Letos to vzal hopem. Tohle byly první, z nedočkavosti lehce podtržené. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:05

Makara Asi mi unikl příběh o cibulích v ledničce. 

Online RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:08

když vidim ty tulipány z ledničky: měla jsem (taky sázeno v únoru/březnu) v truhlíku narcisky, teď jsem vyndala cibule, ptž tam chci dát něco jinýho... kam s těma cibulema? nať jsem ustřihla tak 5cm od cibule... do země na zahradu nebo suchý do sklepa do krabice? nebo do lednice?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:12

RoSa Cibule by správně měly zůstat v zemi, ustřižené na 1-2 listy, dokud samy nezatáhnou, tím se vyživí. To je tak do června. Ale chápu, že ti překážej. V zemi na zahradě mi to přijde skoro bezpečnější, než ve sklepě (to bych je dobře očistila, osušila, zabalila a doufala)

Edit: jo sorry, narcisy! Do zahrady.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:19

Sweet Potato ahha, mala som dojem, ze je fakt priskoro. Ja mam muchovniky, kvitli, su ešte malé, a som zvedavá či prežili mraz. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:33

RoSa do země na zahradu, ale listy by se stříhat neměly.