Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 04:40

Candance Vidíš, vodu ze sprchy (než odteče studená) jsem chtěla sbírat (a v procesu večerního nahánění dítěte jsem si na to ani jednou ani nevzpomněla). Děkuju za připomenutí

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 07:33

Myrtila To dělám. Bohužel zbytek rodiny to bojkotuje.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:43

Myrtila u nas to tez ostatni bojkotuji. Ale nechavam ten kbelik ve sprse vytrvale.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:44

Myrtila jeste vodu, co prinesou deti v lahvich zpátky ze skoly, pouzivam. 

Vlastne asi vypadam divne. Ale vody je malo, nejde o lakomost, natocit vodu do konve.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:09

Kdy přesadit levanduli? 

Myslím venkovní ze záhonu na záhon. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:11

Mha aj hneď.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:14

Takze u nas mraz nieco spalil, ale budu marhule, jablká, čerešňe a slivky.

Orechy uvidime.

Kvety to dali a už to vonku vyzerá nádejne 

A najvyšší čas vyčistiť jazierko.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:23
Reakce na Mha:

Kdy přesadit levanduli? 

Myslím venkovní ze záhonu na záhon. 

Stěhovala jsem ze zahrádky na zahrádku velký keř v říjnu a dal to. Akorát v květu to může být problém, ale zase vozí nám lékařskou v květníkách a lidi to přesazují, tak to asi taky lze.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 14:17

Mha kdykoliv. Já teda přesazuju cokoliv kdykoliv.

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 14:41

Candance Vůbec to není divný. Ono, myšleno obecně, je pro spoustu lidí dost abstraktní, že je té vody celkově spíš málo, když stačí otočit kohoutkem. Pak tohle šetření může působit zvláštně, ale obávám se, že časem budem muset šetřit všichni, protože vody už víc nebude. 

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 17:01

Janulik03 to je krása!

ad zalevani, taky vyuziju nedopite lahvicky ze skoly, nevylitou varnou konvici..i nedopity caj

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 19:57

Janulik03 Kan Pinot Noir

Dík. Jdu si pro rýč. 

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 22:40

Aby mi nebylo líto, že mi kromě dvou hortenzií nic neomrzlo, začala invaze slimáků. Před chvílí, vyzbrojena baterkou, jsem jich nasbírala tak 50. A to mám malou zahrádku u domu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 22:48

berush u nás je tak strašlivé sucho, že jsou slimáci zalezlí.

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 23:30

U nás dva ořešáky,  ruj vlasatá, jabloně,  dva ibišky,  dva javůrky,  dokonce i vistárie. Jsme 350 metrů  nad mořem. Ostatní ovocný stromy jsem už nekontrolova. Je to smutný pohled. Taky předčasně opadavý květy rododendronů.

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 23:42

Pred mesicem vsazena a kvete krasne, foto kamaradky, co mi kontroluje zahradu

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 01. května 2024 05:13

Adina tá je krásna 

Offline Zuzuli
Avatar
3723 příspěvků moje polička 01. května 2024 09:59

Mate nekdo doma vermikomposter?

Online RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 01. května 2024 10:11
Reakce na Sweet Potato:

Adina Až mi objevíš rostliny do suchého stínu, pod jehličnany, pošlu ti metál.

zákula japonská - kérie

... mám ji ve vyžilé zemi pod borovicí a daří se jí tam - co jsem vyhrála?

pak taky šeřík snese hodně, černý bez, mahon (ale to je vytrvalej plevel)

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 01. května 2024 10:35

RoSa Ta zakula je super keř, měli jsme ji celý můj život a loni tady někdo usoudil, že vymrzly. Celá řada byla nahrazena novými a ty nedaly letošní zimu. To je tak, když jsou v rodině lidé, co jsou nejchytřejší na světě.