Nevíte někdo co to je? Keř asi 2 metry vysoký, z dálky to vypadalo jako vrba na pletení košíků a na koncích krásné fialové květy. 
Kytičky aneb zelené prsty...
JankaM motýlí keř, komule davidova
Potrefenáhusa děkuju
to fialovy vyrostlo (asi) ze smesi cibulovin kterou jsem tam vysypala na podzim, ale netusim uz co to bylo a jak se jmenuji, vedel by nekdo?
viktorka_od splavu šuškarda - liatris
pokusný rajčata rostou
akorát ty divoký jsem letos vysela fakt pozdě, takže i když Goliášek dohlížel, bojim se, že letos to nestihnou, teprv kvetou



Potrefenáhusa dekuju! jsem to v zivote nevidela ani neslysela ten nazev:-)
viktorka_od splavu Šuškarda čili shorakvět (rozkvétá postupně odshora dolů, na rozdíl od většiny kytek)
Sweet Potato jo a trs sa kazdorocne zvacsuje. Je to nenarocna trvalka
Janulik03 Jak komu, jak komu. Já měla první rok kytku, druhý bonsai a třetí nic![]()
Sweet Potato nooo niekedy sa nedari . ![]()
Sweet Potato jo a trs sa kazdorocne zvacsuje. Je to nenarocna trvalka
to by bylo skvely, jsem zvedava![]()
dnes mi prisly nejaky sazenice, objednala jsem to zluty krasnoocko a samozrejme pri te prilezitosti asi 15 dalsich
tak jsem zvedava a) kam to dam b) kolik prezije pristi rok
viktorka_od splavu tento rok prvy krat co byvame som nic neobjednala do zahrady ![]()
Myslim ![]()
viktorka_od splavu tak my máme tyvíšskym sraz skoro každej den v zahradnictví, odkud pak pokračujem domu a je to pokaždý aspoň za pětikilo
a je to fakt drahý zahradnictví, všude jinde to maj levnější, ale když tam jedna chvíli čeká
... případně, když to neni zahradnictví, tak je to bauhaus kvůli nějaký maltě nebo spárovací hmotě a tam maj ty kytky taky, že jo
no ale tuhle jsem se tam chtěla podívat na ty nůžky kvůli Garfie jestli je maj s návodem k použití a normálně v celým zahradnictví jsem ani jedny nůžky nenašla (jestli to neni nějaký spiknutí)! Ale u takovejch věcí jako motyky a rejče teda návody neměli
p.s. a tu šuškardu jsem letos na jaře kupovala taky, ale zdá se, že jsme přeskočili fázi kytka rovnou do fáze bonsaj, takže příští rok po ní nebude ani památky
viktorka_od splavu A odkud že to objednáváš?
Pinot Noir toto konkretne nemeli v mym oblibenym havlis.cz, takze takovy zdanlive podezrely eshop levnerostliny nebo tak nejak, ale uz jsem od nich jednpu nebo dvakrat objednavala a ty sazenicky jsou male, ale v poradku
Potrefenáhusa Haha, to bude určitě jedno z těch zkontrolovaných zahradnictví a nůžky stáhli pro jistotu!! ![]()
Já chodit skoro každodenně do zahradnictví, tak už jsem asi po krk v dluzích...
Stačilo na jaře a ze začátku léta, že jsem šla mnohdy třeba 2x týdně. Teď se docela držím (samozřejmě úlet na prodejní výstavě růží a v zámeckém zahradnictví Milotice se nepočítá...), protože to počasí tady není moc výsadbě příznivé. Ale už netrpělivě vyhlížím, až spustí prodej nové nabídky můj oblíbený (nejen) cibulovinový obchod.![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

