viktorka_od splavu Krásna fotka a tie farby! ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
viktorka_od splavu Taky mám komoli motýly obsypanou. Ale vyfotit nejdou, vyčouhla mi do hrozné výšky.
prosimvas, co je zas tohle za plevel?


Koupila a zapomněla jméno
ví někdo?
Ounz Euphorbia tirucalli ?
Potrefenáhusa joo děkuju! ![]()
viktorka_od splavu Turan kanadský, myslím.
Isca děkuju, to bude ono. furt jsem čekala že z toho vyroste kytka a ona to taková kukačka![]()
viktorka_od splavu Tak v podstatě chudej příbuznej aster, ale prý je léčivý.
viktorka_od splavu my to máme taky a vsude, vono to dost dlouho vypada celkem neškodně a pak to rychle naroste

viktorka_od splavu hlavně to asi nenechat vysemenit, co?
RoSa vono se to zas snadno pleje
Potrefenáhusa túto burinu máme v záhrade aj my, horšie je to s pýrom v trávniku a už je ho dosť, ten len prácne vyrezávať. Toto jednoduché vysoké ide vytrhnút ľahko.

milacka krrasne
milacka prosím co to je za ty komole? (bílé)
měla jsem seznam rostlin, co mě zaujaly, v mobilu - určitě jsem to tam měla, ale rozbil se mi i se seznamem, zakládám nový
Terasa je teraz moja spasa pred slnkom.


A motyli ked dostava svojmu nazvu, samy motyl len ich neviem zachytit


Strasne by som chcela mat v zahrade toto.

Janulik03 nádherný to máte i bez tohoto
já můžu přispět akorát dvěma rozkvetlejma mečíkama (k plotu už fakt nic dávat nebudu, rajtuje mi po tom malej pes, když hlídá a taky ta půda je tam nic moc, ale rozkvetly jako první oproti těm v záhonu) a rozkvetlým kopečkem, ta fialová kytka je do sucha docela úspěšná, se mi zdá



Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

