Jako určitě by to bylo levnější, než ta věc, co prodavaj v rebeldogu...

Jako určitě by to bylo levnější, než ta věc, co prodavaj v rebeldogu...

Kora protoze je to prirodni plemeno, vlci taky haraj jednou za rok:)
rasaNori Trnka teda taky, zatim, ale jsou ji skoro 3
Potrefenáhusa nevim my se ucili ze ti mali smetaci typu do jezevcika muzou i 3x za rok, zatimco pastevci/csv/akity a shiby/jeste par vetsich plemen klidne 1x.
chjo, ja dala vcera 475,- za zavazani packy, na ktere to vydrzelo presne do chvile vytazeni z prepravky
kdybych hodila petikilo do kose, usetrila bych si cestu
rasaNori Jj, to jo, velký a přírodní jen jednou, většinou
Kora co jsem četla, tak je to po vlcích. Josefova matka hárala za osm let života 4x, ale jsou z toho teda 3 vrhy. Josefova ségra, která zůstala v chovce, ještě za 2,5 roku nehárala ani jednou. Je to různý, ale víckrát než jednou do roka to neni. No... je to rasa pro srdcaře, peněz na tom chovná stanice teda moc nevydělá.
Zina já u toho nebyla, ale muž řikal, že celkem držel
, tak možná aspoň pro radost Josefovi možná za rok zkusíme diagnozu potvrdit ![]()
my jsme dneska byli s Ronýskem taky u doktora: cca před 3 týdny začal pokašlávat, jak kdyby vdechnul chlup... dle zdejších rad ohledně psincovýho kašle jsem mu hned naordinovala jitrocelový sirup + kapičky Tussin (ty nám doktor pochválil, že prej dobrý!)... kašlat sice přestal, ale "spadlo" mu to asi dolu na plíce a hlavně: při běhání/fyzický námaze docela chrčel... měla jsem strach, jestli to chrčení neni od srdíčka... a navíc je to kuřák!
tak dneska ráno při venčení jsem chytala ranní moč... dostal antibiotika na ty plíce - močový cesty čistý a hlavně to srdíčko prej výborný ![]()
ice Já bych to u toho přírodního plemene připsala trochu i tomu, že hárá, když se na to cítí, ne prostě pravidelně jenom proto, že to má ve Fahrplanu. A jako je mi to sympatický, ono to hárání pro ty feny není imo nic moc.
@SunEclipse Vubec ne,je strasne hodnej,necha si všechno.
I kdyz teda po dvou měsících léčby uz toho ma taky plny zuby.
Potrefenáhusa a to vona pani doktorka rika,ze na nas se vždycky těší
I tomu věřím, on je fakt moc hodnej ![]()
711990 jo, pasivní... ![]()
Allysa
Nas je taky hodnej a vsude ho obdivujou, jak je strasne krasnej!!!
a tady nase venkovska veterinarka mu rika slunicko!!!![]()
Potrefenáhusa slunicko ![]()
Elzicku tiez maju radi. Nemusime ani nikam chodit, vet pride k nam co je super. A zastavi sa aj len tak ze ako sa ma Elzicka? Aj lieky predpisuje a minule aj priniesol
fakt su uzasni
alebo
ze by nechceli aby sme tam chodili strasit ostatnych pacientov? ![]()
RoSa aha....
Janulik03 voni veterináři maj ty ridgebacky rádi!
včera, když jsme byli v ordinaci, mu volal nějakej kamarád, a vet povídá "já tu právě mám ridgebacka (heč!)"
Potrefenáhusa jojo,taky ma pod ocaskem hvezdicku,to se hned pozná
jinak myslim velka davka radosti bude způsobená tím, ze si vsechno necha a neprokousne ji ruku durch ![]()
Allysa Golias si prave taky vsechno necha, tuhle mu tam cistili tu naskrz prokouslou tvář s abscesem a jen je ke konci odstrkoval pacičkou
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.