Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:17
Reakce na RoSa:

asi spíš doporučeného.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:21
Reakce na Jiná Realita:

takže ti uznají rtg i od jiného?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:28
Reakce na palahniukowa:

Dnes bola asi zlá konštelácia hviezd, deň blbec no. Ja som sa z lesa vrátila špinavá smradlavá od ho..a.

A prosím pekne, na fotke je herečka. Sa vie vždy tváriť ako najtýranejší pes a pritom sa má dobre. To ešte keď bola malá a to sme sa ešte tak nepoznali tak som myslela že je nešťastná, že jej je s nami zle a že je smutná. A to ona len vie robiť oči. Nekarhala som ju, nerobím to ak ju nepristihnem priamo pri čine. Takže na fotke to síce vyzerá ako smutný ukrivdený pes, ale to ona sa len pozerala že čo tam s mobilom nacvičujem.  

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:30
Reakce na Kokoska:

Však jasné, pre herečku len červený koberec. Píšem na nákupný zoznam :D

dynda 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:32
Reakce na Jiná Realita:

Dúfam že je pupíček v poriadku a zdravý. Najlepšie je ale naváhať a hneď zájsť za doktorom. Dúfam, že od Vás budeme počuť len dobré správy. Podrbať odo mňa za uškom prosím. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. března 2017 20:55
Reakce na RoSa:

přiznávám, že nevím, o tohle se stará mamka, já jsem se o něj začala starat, když onemocněla. ona si ho vybírala i všechno okolo. o tom rtg mi jen říkala, že buď máme nebo musíme jet do HK, ale až v 15 měsících, což bude asi v srpnu.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 25. března 2017 21:06
Reakce na Jiná Realita:

Si myslím, že to může být, že si při blbnutí špatně šlápne a nějakou nohu si narazí a pak chvíli škrtá,  nebo tím nerovnoměrným růstem. Ale když to bdue trvat, tak bych se poohlídla po nějakém dobrém ortopedovi, určitě bude někdo i blíž než v Hradci, na to, aby ho posoudil v pohybu to nemusí být odborník na hovawarty. Při dovysazování do auta jste mu určitě nic zásadního nevyvedla.

Jinak vám rozumím, po našich zkušenostech jsem taky v pohotovosti při každém škobrtnutí.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 25. března 2017 22:13
Reakce na paktofonika:

Tenhle posez a pohled týraného, ukřivděného a nechtěného psa má náš westík natrénovaný dokonale, říkáme tomu "smutný velbloud". 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. března 2017 22:58
Reakce na Kokoska:

Jak to, že ten koberec nemá červený? :D

Hehe, ale to je přesný k tomu jejímu pohledu.

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 26. března 2017 10:23

Takhle se spravne travi nedelni dopoledne 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 26. března 2017 11:02
Reakce na Friga:

Ta třetí fotka naznačuje, že by přicházely v úvahu i nějaké alternativy ;-).

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 26. března 2017 11:13
Reakce na Zina:

Ona se na tom tenisaku valela celou dobu  Jen jak jsem ji fotila, tak se probrala a zmenila polohu a otravene si pri tom zabrucela  Jsem priserna panicka, budim spiciho psa, proste hruza 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 26. března 2017 11:15

Ted se vali pro zmenu takhle. Ty jeji pozice jsou obcas fascinujici.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 26. března 2017 11:31
Reakce na Friga:

U nás je tenhle výjev k vidění docela často. Akorát že ten hluboký spánek je tam jen zdánlivý a tenisák je taková nastraha na nás, na kterou se máme chytnout :-)-

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2017 06:47
Reakce na Kokoska:

Smutný velbloud 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. března 2017 07:56

zas náročnej víkend

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2017 08:01

U nas to bolo tiez o život 

Našťastie uz je teplo. Deky som oželela všetky. Aspon si na jeseň kupim poriadnu len pre seba 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 27. března 2017 09:44
Reakce na paktofonika:

Deku jen pro sebe? Hahaha, optimistko! Mohlo by to být jedno z přikázání - O vše se se svým psem dělit budeš a co tvého, i jeho jest!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2017 09:51
Reakce na Kokoska:

No som optimistka. Aj keď viem ako to nakoniec dopadne. :D

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 27. března 2017 10:00
Reakce na paktofonika:

Ta druhá fotka, to jsou žabí stehýnka.