myši by mi nevadily, ale on mi loví bohužel ptáky
asi mi ani nezahnízdí, ach jo. čekala jsem, že to bude problém, ale doufala jsem, že se bude spíš věnovat lovu myší, od sousedů jich k nám běhá dost.
zatím jsem ho kastrovat ani nechtěla, že to třeba nebude třeba, je takový polovenkovní, ale kdyby to třeba to lovení tlumilo, tak bych o tom víc uvažovala.


