Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 27. března 2017 11:00
Reakce na dynda:

A jak se pozná, že zachraňuje? Jako nepochybuju o tom, ale jak se to pozná? Musí to být mimořádně způsobné zvíře.

Bylo u nás mimino, které plakalo po mámě, která si odskočila. Kocour přiběhl zkontrolovat, co se děje, a kamarádku, která chtěla mimino vzít do náruče, tak jí začal skákat po ruce  a nad miminem mával ocasem. Když jsem došla, tak se nechal ode mne vzít do náruče, ale kroutil se jako špageta. A naštěstí se v tu chvíli z koupelny vrátila matka mimina, které okamžitě přestalo plakat. Pak u nás mimino bylo už jako batole a to kocour okázale očuchat a jal se situaci monitorovat ze skříně. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 27. března 2017 15:26
Reakce na Malvin:

Tak to je fakt zajímavý, u nás zatím všichni plakali v těch správných rukách, budeme to muset líp sledovat.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 27. března 2017 15:46

Mě docela u našich mladých hlídal pes, když jsem cokoli dělala s "jeho" miminem. U všeho musel mít čumák, ať jsem přebalovala nebo jsme si hráli, pořád dělal dozor. Chodil za  mnou z místnosti do místnosti, když jsem malého chovala. Teď už zalehne někde do kouta a pospává, ale ve stejné místnosti chce být pořád. Nevím, jestli opravdu hlídá to dítě, nebo jestli žárlí a chce pozornost, ale tenkrát to vypadalo, jako kdyby mě kontroloval.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. března 2017 16:09
Reakce na Kokoska:

já jsem četla v nějaký knížce, že to žárlení je ve skutečnosti fakt snaha nějak urovnat případnej konflikt, proto se psi tak často cpou mezi pána a třeba druhýho psa. Ale teda Rufík čumákem fakt shazuje ruku z kočky a umisťuje ji zkušeně jedním dloubnutím k sobě na záda nebo na hlavu a to mi teda jako snaha o mojí bezpečnost úplně nepřijde :-D

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 27. března 2017 16:16
Reakce na Potrefenáhusa:

to jsou ňunínci 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. března 2017 16:25
Reakce na nolita:

no to voni fakt jsou!

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 27. března 2017 16:42
Reakce na Potrefenáhusa:

a ten rufík :-) čím dýl se na to dívám, tím víc se musím smát, jak se snaží, aby ho nedejbože někdo neopominul... brouček 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. března 2017 17:16
Reakce na nolita:

Kdyz mi tim čumákem drká do ruky, ve který držím hrnek s kafem,tak ho ale uplne rada nemam :-)

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 27. března 2017 17:20
Reakce na Potrefenáhusa:

Noale, tohleto šťouchání do ruky s kávou ďělaj i kočky! (S oblibou)

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 27. března 2017 17:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, to ho člověk chvilku podrbe a pak 1/4 hodiny odstrkuje čumák deroucí se mu pod ruku. No, spíš neodstrkuje :)

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 27. března 2017 17:59
Reakce na Potrefenáhusa:

si ho přehoď ne :-)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2017 20:36

strasne srandovni zarlivka je Suzettka. Je na me lehce zavisla a nedej boze, kdyz zmerci, ze potulim Bourbon. To nevaha a at je, kde je, tak okamzite rychle nakraci a vylozene si vynucuje pozornost a beda, jak si ji nevsimam. Mrci, pomnoukava, preslapuje kolem me ze vsech stran a hlavne je na ni strasne videt, jak ji to (pardon, ale to nejde rict jinak) sere.  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2017 20:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Ruficek je uplne dojemny 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2017 20:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Ruficek je uplne dojemny 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 27. března 2017 21:41
Reakce na Ounz:

Ano, nejlépe, pokud máte půllitrovej hrnek ještě vroucího čaje, se studenym už to neni ono...

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 27. března 2017 21:42
Reakce na Kiore:

 Hah, to je fakt.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 27. března 2017 21:49
Reakce na Potrefenáhusa:

To video podle mě musí mít nějaké terapeutické účinky, sleduju to hlazení kožichů vytrvale dokola a dokola, oči od něj nemůžu odtrhnout, a uplně cítím, jak napětí povoluje, tlak klesá a obličej se usmívá. ;-)  

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 27. března 2017 21:58

Kocouři a Dýně si užívali sluníčko, Koko a Špička si užívaly nové krabice.

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 27. března 2017 22:02
Reakce na Kiore:

To je zase boží sada kočičích pozérků 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. března 2017 22:14
Reakce na Kiore:

Dobrej kočičí veget :-D