Né, já vás vůbec nechci odradit, ale radši píšu ty negativa, protože ty pozitiva si tam už člověk snadno domyslí :-).
Já třeba hrozně ráda sleduju, jak si spolu hrajou, když má Terk náladu, jak se rádi vidí, když jsou byť na chvilku od sebe, a jak spolu po psím komunikujou. Super třeba bylo i to, jak Terk dokázal Cida okamžitě usměrnit, aniž by byl nějak protivnej, nám podobná věc trvala půl roku, jemu na to stačil přesně jeden zásah. Je skvělý vidět, jak se mají rádi, že krom vztahu k nám mají ještě jeden svět jen pro sebe a že fungujou jako smečka :-).

