Korsičanka Tak vy s tou PoL nedáte pokoj!
... no nic, nezbývá mi nic jiného, než se pokusit sehnat malý odstřik na pořádné vyzkoušení. ![]()
![]()
Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?
Já jsem v klidu, Dali: zatím netoužím měnit svůj ambivalentní vztah k ní a navíc je drahá![]()
Ano, vidím to podobně. PoL je jen na první pohled uhlazená elegance, pod povrchem skrývá daleko víc
.
![]()
![]()
Já jsem v klidu, Dali: zatím netoužím měnit svůj ambivalentní vztah k ní a navíc je drahá![]()
No však právě proto si netroufám do více než malého odstřiku (5 ml bohatě stačí).
Prozkoumala bych ji ráda.
Portrait of a Lady je pro mě třeba toto
![]()
Nin-Shar neznám ... napravím
Tak z Lys Mediterranee mi prišlo až fyzicky zle. Musela som jej asi po hodine zbaviť
Rozmýšľam čo mi v nej asi vadí. ![]()
Když jsem Lys zkoušela úplně poprvé, přišla mi velmi omamná, možná ti vadí ta lilie samotná. Je to velmi vytrvalá vůně s velkou intenzitou. Jedna z mých nejoblíbenějších
Jde i trošku do mýdlova, je taková ostřejší. Každopádně třeba moje mamka ji má taky moc ráda, dokonce jsem jí věnovala svůj původní flakon. Ale vkus máme každá jiný, tak nezoufej, prostě vyzkoušelas, nelíbila se, další![]()
I mě to složení až tak moc neláká, raději mám růže "divné" než vanilkové a cukrové.
..... a budu mít dobrý pocit, že jsem skromná a nemusím mít všechno
!
Korsičanka Ale MiJo, Portrait určitě ještě vyzkoušej - třeba to bylo jenom momentální nedorozumění.![]()
Dalia Dali, k Tobě by se mi typove moc hodila, děláš dobře!![]()
... uvidím.
Nin Shar je sladká, ke mně se třeba hodí, já jsem prostě hooodne nesladkej typ.
Takže se to vzájemně doplňuje. Jinak teda Portrait je podle mě úplně mimo postovane obrázky. Trendy kerky, sitovany strample, undercut...Za mě ne, já ji vidím fakt na hodně specifickou osobu. Nedá se do toho NIJAK nastylizovat, musíte se tak narodit. Přestože je POAL oblíbená a mnoho osob ji považuje za krásnou, pro mě to je kategorie "Jaká bych chtěla být " ne " Jaká jsem."
Ty obrazky, co jsem vkládala - to je soubor všeho dohromady, co by nositelka Portrait of a Lady měla v sobě mít.
To není x možností.
To je jedna komplexní, přesně neidentifikovatelná persona se schopností obleci se jak do smokingu tak do stylu rock/emo a pořád bude jedinečná.
No, pravda, taková je málokterá.
Moje řeč![]()
Mně se Portrait of a Lady líbila, dokud jsem na jedné akci nestála vedle Simony Krainové, které jí byla navoňená... Prostě se mi to vždycky propojí s tou protivnou osobou...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

