Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2017 09:56
Reakce na Luna:

Korsičanka Tak vy s tou PoL nedáte pokoj! ... no nic, nezbývá mi nic jiného, než se pokusit sehnat malý odstřik na pořádné vyzkoušení.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:02
Reakce na Dalia:

Já jsem v klidu, Dali: zatím netoužím měnit svůj ambivalentní vztah k ní a navíc je drahá

Offline blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:08
Reakce na Miru:

Ano, vidím to podobně. PoL je jen na první pohled uhlazená elegance, pod povrchem skrývá daleko víc .

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:11
Reakce na blackviolet:

Offline wiv
Avatar
181 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:12
Reakce na Miru:

Dokonalé. Přesně takhle podle mne voní Portrait of a Lady.

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:13
Reakce na wiv:

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:23
Reakce na Korsičanka:

Já jsem v klidu, Dali: zatím netoužím měnit svůj ambivalentní vztah k ní a navíc je drahá

No však právě proto si netroufám do více než malého odstřiku (5 ml bohatě stačí). Prozkoumala bych ji ráda.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:34

Portrait of a Lady je pro mě třeba toto

Nin-Shar neznám ... napravím

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:38

Tak z Lys Mediterranee mi prišlo až fyzicky zle. Musela som jej asi po hodine zbaviť   Rozmýšľam čo mi v nej asi vadí. 

Offline Darya
Avatar
141 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:44
Reakce na paktofonika:

Když jsem Lys zkoušela úplně poprvé, přišla mi velmi omamná, možná ti vadí ta lilie samotná. Je to velmi vytrvalá vůně s velkou intenzitou. Jedna z mých nejoblíbenějších Jde i trošku do mýdlova, je taková ostřejší. Každopádně třeba moje mamka ji má taky moc ráda, dokonce jsem jí věnovala svůj původní flakon. Ale vkus máme každá jiný, tak nezoufej, prostě vyzkoušelas, nelíbila se, další

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:55
Reakce na Cervanek:

I mě to složení až tak moc neláká, raději mám růže "divné" než vanilkové a cukrové.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 01. července 2017 11:05
Reakce na Cervanek:

..... a budu mít dobrý pocit, že jsem skromná a nemusím mít všechno !

Korsičanka Ale MiJo, Portrait určitě ještě vyzkoušej - třeba to bylo jenom momentální nedorozumění.

Dalia Dali, k Tobě by se mi typove moc hodila, děláš dobře!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2017 11:08
Reakce na Hanka H:

... uvidím.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 01. července 2017 11:45
Reakce na Hanka H:

Nin Shar je sladká, ke mně se třeba hodí, já jsem prostě hooodne nesladkej typ.  Takže se to vzájemně doplňuje.  Jinak teda Portrait je podle mě úplně mimo postovane obrázky. Trendy kerky, sitovany strample, undercut...Za mě ne, já ji vidím fakt na hodně specifickou osobu. Nedá se do toho NIJAK nastylizovat, musíte se tak narodit. Přestože je POAL oblíbená a mnoho osob ji považuje za krásnou, pro mě to je kategorie "Jaká bych chtěla být " ne " Jaká jsem."  

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 01. července 2017 13:06
Reakce na Luna:

Ty obrazky, co jsem vkládala - to je soubor všeho dohromady, co by nositelka Portrait of a Lady měla v sobě mít.

To není x možností.

To je jedna komplexní, přesně neidentifikovatelná persona se schopností obleci se jak do smokingu tak do stylu rock/emo a pořád bude jedinečná.

No, pravda, taková je málokterá.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 01. července 2017 14:40
Reakce na Luna:

Moje řeč

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 01. července 2017 14:40

Mně se Portrait of a Lady líbila, dokud jsem na jedné akci nestála vedle Simony Krainové, které jí byla navoňená... Prostě se mi to vždycky propojí s tou protivnou osobou...