milacka Mně už Hermes taky v Rakousku ztratil/odcizil dražší odstřik, to s sebou nesou časté obchody. Ale jinak 3x ťuk, vše ostatní vždy dorazilo(někdy, pravda, i po delší době
) Chceš-li, písni na WA, jak se ta jistá jmenuje - třeba ji znám:)
Držím palce![]()



