Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 01. dubna 2025 18:55

milacka Mně už Hermes taky v Rakousku ztratil/odcizil dražší odstřik, to s sebou nesou časté obchody. Ale jinak 3x ťuk, vše ostatní vždy dorazilo(někdy, pravda, i po delší době) Chceš-li, písni na WA, jak se ta jistá jmenuje - třeba ji znám:)

Držím palce

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. dubna 2025 09:37

Máte, prosím, někdo zkušenost s eshopem

KOKU

 a

Kaufland.?.

Online RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 04. dubna 2025 12:00

Miru KOKU je ten Maďar (dříve hodinky-parfemy nebo tak nějak) a dobrý!

Kaufland je tržiště různých prodejců, něco jak Allegro, takže to se nedá říct...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. dubna 2025 12:06

RoSa 

...děkuju

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 18:10

Miru Kaufland bude fejk da fejk. Často to uváděli v recenzích.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 18:11

Dámy, nemáte některá srovnání Ford Noir de Noir z poslední doby s verzí,třeba před 10 lety? Stará verze mi dochází a nevím, zda ho nevykostili nějakou reformulací. Děkuji!

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 18:46

Mirka 

...ahaa

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 19:33

Mirka U konkrétní vůně nevím, ale vsadila bych boty, že vykostili. Stejně jako Lost Cherry

Online andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 19:50

Mirka ja. Reformulace byla. Je to rozdil, vyrazne ubrali na lanyzi a mechu a je celkove takova "svetlejsi" a jemnejsi. Doporucuju nahradit Boadicea Ardent.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 20:34

andry Mirka Boadicea Ardent je fakt moc dobrá

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 03:28

Korsičanka 

...Lost Cherry.? Vždyť je na trhu chvíli... No, už takhle, sice moc pěkná, ale nedržela na mně, co teprve teda nyní

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 09:12

Miru Jerry ví. Na mně ta její původní teda

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 13:10

Korsičanka andry Díky dámy za hodnocení a za tip.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 13:24
Online andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 15:41
Offline jerry
Avatar
11134 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 11:02

Prosím neznáte někdo nebo nepamatujete tuhle vůni? Je to krásná kvétinovka, dostala se mi do ruky.

Nemůžu k ní nic dohledat, v DTB ji taky nemáme.

Online Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 11:50

jerry Tyjo, nebyla i pánská? Voda po holení nebo tak něco?

Offline jerry
Avatar
11134 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 12:08

Sweet Potato 

Byla. Pánskou jsem na webu našla, ale o dámské nic.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 12:40

Nemáte někdo zkušenost s eshopem louis.cz? Hledám jednu vůni, co už se nevyrábí (pro mámu) a tam ji mají ale nějak podezřele levnou..

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2025 19:23

Poradìte fajn (niche) parfumerii v centru Vìdně?