Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 17. května 2025 21:14

RoSa jo, je to jiný web Teď  jsem se dívala, ze registrován jinou firmou. 
jerry se asi zaměřila na "klik" a já si řekla, že se třeba přejmenovali,  a vzhledem k hodnotě objednávky to dál nezkoumala.

Offline jerry
Avatar
11134 příspěvků moje polička 17. května 2025 21:25

Makara 

Máš prevdu.

Offline Maky
Avatar
316 příspěvků moje polička 19. května 2025 21:49

Nemáte tip na parfém který by voněl podobně jako sprchový gel LUX frézie a aloe vera?

květinová bez tónů ovoce, lehce nahořklá 

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 22. května 2025 07:39
Reakce na Sweet Potato:

Makara jerry 

Tak jste mne s tím Pommegranate nalákaly. A hele:

Sweet Potato hlásím, že včera Pomegranate z parfem-klik.cz došlo (z GB).

Offline woman27
Avatar
522 příspěvků moje polička 10. června 2025 07:39

Milé dámy, prosím o nové tipy na plážovou vůni, vůni opalovacího krému, tiaré, ylang ylang. Děkuji

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 10. června 2025 22:33

woman27 

Francesca Dell'Oro Éclat Exotique

Offline Poéma
Avatar
765 příspěvků moje polička 11. června 2025 09:57

woman27

https://www.parfemy.cz/parfemy/guerlain-terracotta-edt.html?c=pGR23675&d=1000834&gad_source=1&gad_campaignid=17178333279&gbraid=0AAAAAC9ixLLdm14UPjeuXG5hrTybcFdTb&gclid=Cj0KCQjw0qTCBhCmARIsAAj8C4axdTfjgNG1FwKaW3y0v6fKVr_nM4-QfFVr_GxmyC9lF8BumS3YPNgaArKbEALw_wcB

Terracottu si k moři beru každý rok, ta je pro mě prostě jistota na pláži. Vím, že to není nic nového, jen ti ji připomínám.

A jerry tu recenzovala novinku od Oscara de la Renty Bella Soleil, měla by být vysloveně plážovou vůní. Já se ji chystám zkusit, tedy až se dostanu do nějaké parfumérie, kde ji mají v nabídce.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. června 2025 10:02

woman27

Eau de Soleil Blanc Tom Ford 2025

Offline woman27
Avatar
522 příspěvků moje polička 11. června 2025 20:26

Poéma 

Nadi, Terracotu mám, ale už jen zbytek. Nahlodala jsi mě, je vedle v inzerci.

Miru 

Děkuji, to je jeden z favoritů.

slniecko 

Tak tu neznám, děkuji, pokusím se vyzkoušet.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 12. června 2025 03:37

woman27 

...tak jsem zvědavá na vítěze a na dojmy z něho

Offline Maky
Avatar
316 příspěvků moje polička 12. června 2025 10:33

Zkoušel už prosím někdo ty vůně z COSu?

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 14. června 2025 04:04

Ráda bych kvalitní ovocnou vůni, šťavnatou, sytou, nejlépe, kdyby tam byla švestka

(naopak nerada sladké mandarinky).

Může být klidně divná...

Nějaké tipy, prosím

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:08

Miru Já cítím hezkou švestku v Il Giardine delle Delizie, ale tu ty znáš a sepsula jsi ji .

A potom v Sugar Leather od Une Nuit Nomade, tam je švestka v obklopení gurmánskými tóny. A s římským kmínem v Azyiadé.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:12

Fleur 

...však já na Tebe myslím, zda Tě nezkusím poprosit o vzorek té prostopášné zahrady

(třeba bych nyní byla okouzlena, resp. vůně by byla zkrotlejší...)

Ta Sugar Leather mi také naskočila, ale právě ta ne, je poněkud ambrová, spíše na zimu.

Ráda bych něco, na mě nezvykle, fakt sytě šťavnatého, něčím ukotveného, aby to nezdrhlo(nejspíš kadidlo, případně jemná kůže). Zajímavě, pro mě přitažlivě, vypadá Muse Sospiro, ale neznám tvorbu značky, aby to na mně nebylo slabé nebo naopak kožené příliš...

Jj, já vím, se mnou je to potíž, no...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:15

...a nebo potřebuji vůni, aby v ní bylo všech pět elementů

vzduch, voda, dřevo, kov, země.

No...

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:24

Miru 

Atelier des Ors Rouge Saray

Muse kozena prilis urcite nebude.. spis libiva je.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:31

andry 

...Rouge Saray prozkoumám, děkuju!.

Líbivá mi neva

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 14. června 2025 07:45
Reakce na Maky:

Jsem si k tomu schvalne byla cichnout v drogerce a prisla mi jako natrpkla vune zelenyho caje. Tak mozna zkus nejakou klasickou cajovku bez sladkych slozek, treba te zaujme.

Jinak kvetinovka dle popisu - co treba Lalique L'Amour? Spis tak nejak typova podoba, nez ze by vonela stejne jako ten sprchac.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 14. června 2025 09:06

Miru Ještě k té švestce: šťavnatá a sytá byla ve vůni Epidor od značky Lubin.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 14. června 2025 10:10

Fleur 

...děkuju

(no, šla jsem do databáze a já ji už zkoušela...)