Prosím znalkyně o pomoc. Kamarádka se rozhoduje mezi Love don't be shy Eau Fraiche (By Kilian) a Honore Delights (Ex Nihilo). Protože první neznám a druhou jen z malého vzorečku, nedokážu jí poradit...Děkuji za případnou radu.
Blbé a drobné (parfemové) dotazy
...jsem pro Honoré Delights.
Je to krásná, nagurmánštělá pudrovka.
Kiliana neznám, ale dle toho, že je to "fraiche" a dle složení, to bude, podle mne, neškodná líbivá vůňka, kdy podobné sežene levněji.
Pokud ovšem je na kompozici vůně nenáročná, ale chce Kiliana...
Miru Děkuji. Taky si to myslím, jsem ráda, že jsi mi potvrdila můj názor :-)
Tana1112 ja znam obe a souhlasim s Miru . Honore Delights je dospela, z meho pohledu docela sladka, povedena vune. Croissanty s mandlovou naplni z "lepsi" pekarny, santal a kvetinovy pudr. LDBS Fraiche je jak marsmelaky ve zlutem sacku (myslim tu konkretni znacku) - tady bych za sebe volila spis klasickou LDBS, pokud bych chtela vuni v tomto stylu, pripadne Memo Sintra (zelenejsi se spetkou koreni).
andry Děkuji ![]()
Napadla by vás, prosím, vůně s následujícím zadáním?
Nasládlé, nebo i sladké balzámy z jehličí, houby, vlhké nasládlé mechy, jiskřivost, hladkost, měkkost, voda/rosa, mlha, kadidlo třeba nebo jiná vzdušná pryskyřice...
![]()
Miru dohromady (les po desti) ne. Zvlast jo.
Senyoko Une Ile Pluvieuse - po desti/za deste
January Burvuvu - houby a vlhka zem
Papillon Spell 125 - nasladla pryskyrice z jehlicnanu, kadidlo
Pineward Fanghorn II - temny vlhky les i s tim mechem
Le Labo Baie 19 - petrichor
...děkuju, prozkoumám![]()
Miru tiež mi prvá napadla značka Pineward
...zase jeden dotaz -
kdo máte vůní od značky Le Labo -
jakou máte, prosím, zkušenost s výdrží?..
...a ještě -
Jak vnímáte vůně
Lys Le Labo
a
Tubereuse Nue.?..
(víc se mi líbí svoji lakonicky krémovou máslovosti Lys, ale Tubereuse lépe drží...)
...tak nic, noo...
Tak jinak![]()
![]()
prosím, kdo znáte vůni Anais Anais Cacharel původní,
je jí ta verze "L´Original 2014" podobna.?
Nebo znáte, poraďte, prosím, nějakou vůni s liliemi, případně dalšími bílými květinami(nejraději tuberoza, gardenie),
a když to bude hutný, jen dobře...
(vůně MyLo Laboratorio Olfattivo jsem zkoušela jen tělové mléko a líbilo se mi moc. Ale už je to více jak dva roky asi a vůni neznám. Někdo ji znáte.?.)
Gardenia Elizabeth Taylor - hutnější a autentičtější gardénii neznám.
Miru French Flower, ale to určitě znáš.
Miru Gardénia od Isabey je pro mě nejsilnější:) Její parfémova podoba-Perle de Gardénia je kupodivu slabší= drží víc u kůže.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

