Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:00

Korsičanka 

...nojo, jenže to je zas blbě sehnatelná vůně asi, natož vzorek

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:04

MiruV Praze v Husovce za Betlémskou kaplí vyzkoušíš a objednat můžeš i online:)

https://egoist-parfums.cz/cs/product/gardenia-parfemova-voda/

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:05

Korsičanka 

...ahaa! Děkuju

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:06

Korsičanka 

...a něco jsi tam už kupovala.?, jací tam jsou.?...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:14

Miru Jasně, mnohokrát, ale už je to déle. Jsou moc ochotní, a když vidí, že vůním rozumíš, někdy dají na flakon i slevu:)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:16

Korsičanka 

...tak to zní moc hezky

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:20

Miru Jsou to asi Rusové, ale už obchod provozují hodně let. Nevím, zda to byli oni, kdo prodával na Václaváku v rámci nějakého nóbl hotelu:)

A za 176,- mají i 2 ml vzorek...koukám:)

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:31

Kupovala jsem u nich teda před válkou na Ukrajině, abych byla přesná. Ale nikdy jsem se neptala, odkud vlastně pocházejí a jak dlouho tady žijí a působí.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 11:57

Korsičanka 

...tak už mi sepnulo...

Jak jsem koukala na ty jejich značky v nabídce - oni mají obchod i v Karlových Varech. Tam jsem si kupovala vůni od Alyson Oldoini. Sortiment ten samý...

A vím, že se mi tehdy tam líbila jedna kožená od MDCI, ale nevím, která z těch dvou. A jedna byla pěkná i od Widian. V těch Varech byla velmi příjemná a znalá prodavačka. Je to hned na té hlavní kolonádě.

A pak byla jiná malá parfumerka v jedné ulici, tam byla nějaká Ruska, ale měla přehled, a už tehdy tam měla značku, která pak vyskočila jinde až po roce(takové ty flakony s rytinou peříčka...)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 12:01

...prostě na mně nejlíp voní Sabbia Bianca, je krásná!.

Drží i v horku.

Jen ta cena...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 12:19

Miru Asi jo, do KV zavítám až letos...Mně bylo divné, že bys je neznala

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 13:24

Korsičanka 

...koho, že bych neznala.?.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 11. července 2025 15:43

Miru Egoist Royal Parfums:)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2025 16:35

Korsičanka 

...no, v Praze jsem v nich nebyla. A v těch Varech mě nenapadlo, kdo to je. Nekoukala jsem na vývěsní štít, viděla jsem ve výloze flakony a šla jsem...

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 16. července 2025 16:42

Miru s anais Anais neporadím, tú novú som neskúšala, ale iné bielokvetinovky

ako Isabey to s bielymi kvetmi fakt vie, Lys Noir, Fleur Nocturne, Gardenia sú

Potom okrem French Flower, ktorá je teraz asi fakt jednička v tomto tak

Mélodie de l’Amour od Dusity,

Heartless Helen od Penhaligonş,

Amygdala od Menditorossa,

Éclat Exotique od Francesca dell'Oro,

Night Scented Jasmine od Floris

Orchid Mantis od Zoologist má v sebe krásne biele kvety, ale pomerne zvláštne spojené so zeleňou, to neviem, či je pre teba

a MuscK od Ella K je v podstate piesočná ľalia, ale tá je omnoho jemnejšia od bežnej ľalie.

A ešte vône, ktoré obsahujú Lysylang, je to AC, mám ju vo fľaštičke a predpokladám, že to bude robiť krásny bielokvetinový tón.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 16. července 2025 19:17

slniecko 

...děkuju za tipy, prozkoumám...

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 16. července 2025 21:03
Reakce na Miru:

A pak byla jiná malá parfumerka v jedné ulici, tam byla nějaká Ruska, ale měla přehled, a už tehdy tam měla značku, která pak vyskočila jinde až po roce(takové ty flakony s rytinou peříčka...)

​Plume Impression?

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 17. července 2025 04:12

andry 

...jojo

A jediná hezká byla taková naovocněle ambrová - Rivalité Imperiale

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 17. července 2025 14:53

andry Ha, ta značka ještě existuje a má od některých vůní i 15 ml-ovky. Myslíš, že stojí za zkoušení?

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 17. července 2025 15:05

Korsičanka zkousela jsem dve, nejsem uplne dojmuta.