Čichoví diletanti ![]()

Čichoví diletanti ![]()

alibi A ještě narcisističtí ![]()
Neviem, či je to zábavné, asi nie.....
Dnes som si išla do zásielkovne po parfém z Myskino za 138 eur, 100 ml a pani mi podala jednu malú tenkú obálku, asi v nej bola vzorka. No čo vám budem hovoriť, neverila som vlastným očiam.
Povedala som jej, že čakám väčší balíček, ona mi ale tvrdila, že číslo zásielky súhlasí. Odosielateľ Myskino, tak som zásielku neprebrala a zavolala som tam. Pani sa ospravedlňovala a bola veľmi milá, že mi, samozrejme, parfém odošlú a " pošlou i dáreček".
Tak možno zajtra.....![]()
alibi tak pri testovaní neznámych vzoriek niekedy aj drsní jedinci, snažiaci sa prežiť!!!
alibi tak pri testovaní neznámych vzoriek niekedy aj drsní jedinci, snažiaci sa prežiť!!!
:D
Biely kvet hlavně, ať to dobře dopadne. a co čekáš?
Biely kvet Jaru, to by možná šlo víc do stížností...,ale konec dobrý, všechno dobré - držím palce! Myslím, že jsou v Myskino velmi solidní a vše bude v pořádku!![]()
alibi Pochválim sa, keď príde. ![]()
KorsičankaNedala som to do sťažností, lebo nakoniec to dobre dopadlo a pani na linke bola mimoriadne milá. ![]()
Biely kvet to teda musel být poněkud šok ![]()
andry To bol teda.![]()
Sweet Potato Uffff
Proboha co je to za článek? A toto moudro, to má být ironie, vtip nebo??
"Bylo jen otázkou, kdy ji některá z firem osloví s nabídkou spolupráce, jež se neodmítá. Lucie Vondráčková má davy oddaných fanoušků, kteří jsou pro svůj idol ochotni a schopni udělat téměř cokoli. Nákup dámského parfému za 1250 korun je pro ně proto maličkostí, kvůli níž bez okolků ukrojí z rodinného rozpočtu."
Snad se mají pracující ženy/matky cítit špatně, že si dovolí si koupit něco (ať už je to cokoli) pro sebe a 'okrást' tím rodinu?
Evanilla A těm nebohym dětem odtrhnou suchou skyvu chleba od úst...
Jestli se jim tenhle článek nějak nevymknul z rukou?
Mha Podle mě je ten canc trapas bez ohledu na můj názor na diblíka Lucii a ten parfém... no každý se musíme něčím živit... ale já mám PMS a jsem dneska vztahovačná, extra znechucená a přecitlivělá ![]()
@Evanilla Jejej, jdu ti z cesty. Zdálky ti házim čokoládu a jsem úplně potichu ![]()
Mha Děkuju, ale teď kvůli tobě budu tlustá!!! Bééééé
![]()
Evanilla Z větší dálky házim sojovou tyčinku, kus mrkve a HOŘKOU čokoládu :)
Evanilla Strašné. A ještě děsivější je, že mi teď začala na parfém Lucie Vondráčkové vyskakovat reklama ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
© 2014 - 2026 parfumanie.cz
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich podmínkách užití.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.