Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 12:29

RoSa 

Být ruským oligarchou je rizikové povolání....rozhodně nebezpečnější než akrobacie na visuté hrazdě bez záchranné sítě.

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 13:13
Reakce na continuity:

Díky, já už si tady sedím na rukou od včera. Hodnocení srač je stejně zkratkovité jako borec. 

​nebud srab a nesed si na rukou. Normalne me zmin a napis treba co rukas na Gorbiho zatloukani Cernobylu nebo to mirovy rozehnani povstani v pobalti v 91? Gorbacov byl srac,  zlato.

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 13:56

Babiš řeční ve sněmovně. Tak kdyby to nebyla tragédie, tak je to velká sranda. Chtěla bych, aby se toho někdy chopil Čtvrtníček s Lábusem  a zpracovali to podobně jako "Ivánku, kamaráde "

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:02

Vyloženě čte z těch svých složek

Online Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:05
Reakce na Řvousenka:

Pinot Noir Dobrák nevím, ale pro nás, co už hodně pamatujeme, byl v té dobe po Brezněvovi a spol fakt jako zjevení. Nadějí, že i my se zbavíme Husáka, Jakeše, Bilaka a dalších kreatur. Ale chápu, že to nechápeš

​Tak jasně, po letech života ve sračkách se zdá jako zjevení leccos. Ale už je čas přestat si ho idealizovat. 

Offline Kokoska
Avatar
34655 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:11

Pinot Noir bez idealizování - už to, že někdo ze Sojuzu připustil, že v Sojuzu by mohlo být něco jinak, než je, bylo fakt jako zázrak.

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:14

Pinot Noir Jako můj idol to rozhodně není, jen jsem popsala pocit z té doby. Na nervy mi leze plnej internet "historiků",  kteří samozřejmě u toho všeho důležitého byli, asi jako Forrest Gump.

Online Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:41

Řvousenka tak to víš, všechny své medicínské znalosti předali za covidu, jako váleční stratégové už se taky realizovali, tak teď musí sdělit výledky svých bádání o historii

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:48

Kokoska
Nebyl svatej. Ale na rozdíl od svých předchůdců (a bohužel i následovníků) nebyl ani ďábel. Třeba byl jenom chytrej. Ale bez něj by to tenkrát vypadalo jinak.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 14:55

Simvás, co to je v té Sněmovně?!

https://twitter.com/jietienming/status/1565313939054944256?s=21&t=fbbxf6KsOwB6o9XVAuIG1A

"Normální člověk by jel z Brna do Bratislavy vidim Břeclav, odbočím doprava a jsem ve Vidni. A doleva mám Varšavu!

Selský rozum. "

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 15:52

Sweet Potato 

Nejdřív jsem si říkala, že razorblade musí být ráda, že sedí doma. Jenže teď je mi jí líto, že tuhle stand-up comedy nemůže sledovat naživo.

Nutno přiznat, že Bureš patří k našim nejlepším stand-up komikům a je sám schopen utáhnout celé představení. A to je obdivuhodný výkon.

Měl by do sněmovny chodit častěji

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 15:59

jerry nehledaj Cimrmani náhodou doplnění do sboru?

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 17:44

jerry Já bych řekla, že je ráda, že tam není. Udělat z tohohle nějakou smysluplnou reportáž nebo zprávu bude sakra fuška.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 19:09

jerry ja mam ted od 16 smenu aspon na dalkovy sledovani. v pyzamu a s cajem :D aspon tady ale mam tepleji nez v tiskovem stredisku :D

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:20
Reakce na Pinot Noir:

Řvousenka tak to víš, všechny své medicínské znalosti předali za covidu, jako váleční stratégové už se taky realizovali, tak teď musí sdělit výledky svých bádání o historii

​Stejně jako Ty, viď?

Online Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:24

Beranka tak já mám na ekonomické dějiny papír s razítkem.

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:34
Reakce na Pinot Noir:

Beranka tak já mám na ekonomické dějiny papír s razítkem.

​No, tak ho použij při vysvětlování svých názorů, místo vysmívání se názorům jiným.

Online Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:48

Beranka kde přesně jsem se vysmívala?

A kde jsem se vyjadřovala ke covidu a kde k válce na Ukrajině?

Rozpad SSSR byl ekonomicky nevyhnutelný, došlo by k tomu pod jakýmkoliv vedením. Ano, mohl tam stát psychopat a mohlo to být krvavější, ale výsledek by byl stejný. Takže k M. G. - byl určitě chytrý a racionální a je nejspíš dobře, že u toho tehdy byl on, ale označovat ho za borce a lkát nad tím, že není víc takových jako on a podobné adorace, které tady naštěstí neprobíhají, ale stačí kouknout na sociální sítě, jsou prostě idealizace. 

A ještě jednou poprosím o citaci, kde jsem se vysmívala. 

Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 08:52