Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:10

Fakirka Budete mít slavnostní otevření náměstí, ne? My jsme tam měli na začátku výzkum a teď chtějí půjčit něco do vitríny. To bude sláva!

Jinak Orlovou, tu novou, zachraňuje snad jedině výhled z paneláků na Lysou.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:12

razorblade No, já si o těch mítincích nedělala iluze, ale pak jsem si přečetla článek od Svobodové v Respektu. Jak se ji někdo ptal, jestli se za ni rodina nestydí, že je tak tlustá

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:37

viktorka_od splavu

Mirka no, mne nezbejva nez jen stat a durazne rikat: pani, nesahejte na me, prosim.

Fakirka jen do me, prosim, nejak zduchni, budu se tesit :)

Online continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:50
Reakce na razorblade:

Fakirka jen do me, prosim, nejak zduchni, budu se tesit :)

​ A ty ji řekneš: Paní nesahejte na mě, prosím.

Si domluvte znamení. třeba, že ti 3x dupne na nohu. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:52

continuity  tak ocekavam ze na me Fakirka nebude pri tom zduchani vriskat: nenatacejte si me! Kdo vam to dovolil!

Offline Akras
Avatar
243 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 06:46

Fakirka hele, žiju v tom oficiálně nejlepším místě pro život a je to peklo. A v Orlové máme příbuzný a jsou tam spokojení.. ty žebříčky jsou úplně nanic :)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 10:54

razorblade v kolik ta sláva má vypuknout?  Já to určitě zaspim 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 10:55

brrr to náměstí

To je noční můra 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:20

Fakirka co mas na sobe? :)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:35

Ještě nic.  Už tu jste?

Džíny a pruhovaný triko

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:37

Fakirka jojoooo, prave prichazej havlicek se schillerovou :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:40

Fakirka ale za chvili asi pojedeme, protoze se tady nedeje nic zasadniho

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:40

razorblade a kde to je?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:43

Fakirka u moravy, v takovym parciku

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:43

Tvl ty zvěsti z mítinků a pohled na sůl země, plus zprávy, jak by volby vyhrálo ANO... jdu shánět nějakej pevnej provaz

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:47

razorblade bezim

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:47

Fakirka ale asi to tady vzdavam. Rika tady ty samy vety, co jsem uz slysela vcera

Online continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:49

barbucha já bych byla v klidu, ta kampaň už je antikampaň. 

Navíc jsou to komunální volby takže těžko mluvit o vítězích a poražených. Někde vyhraje, to je jisté, ale celorepublikově ten vliv nebude moc velký. Podstatnější jsou jiné věci, které se stanou na podzim. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:50

razorblade jsem tu

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:51

Fakirka jsem u kvetinky