Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 17:39

Probírán se těmi internetu, je to teda občas hnůj, ale toto je flastenec jak z učebnice. 

Ještě ho kretena znám osobně, před lety působil jako vcelku inteligentní člověk, pak mu nevím proč jeblo a výsledek vidíme. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 21:14

Jak to tady čtu, tak jsem asi nebyla normální. Od první třídy po celou školní docházku jsme měli brannou výchovu plus všechna ta cvičení, každý rok měření na masky, teorie co dělat při atomovým výbuchu atd. A my jsme z toho měli spíš srandu. Vůbec si nepamatuju, že by někdo z nás měl reálný obavy. Byla to vůbec hrozná doba. V naší škole jsme měli kinosál a tam nám pravidelně jednou týdně pouštěli fimy a dokumenty z II.sv. války. Asi už jsme byli z toho otrlí. Jediný, kdy jsem měla strach bylo v roce 68, ale to jsem byla ještě malý, předškolní dítě. Bydleli jsme u parku Šelepka a tam se utábořili okupanti. Na náš barák a ty kolem nás byly namířený hlavně tanků. Pamatuju si, jak mě probudila babička a řekla holčičko vstávej, bude válka, musíme jít nakoupit jídlo. Vždycky si na to toho 21. vzpomenu.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 21:19

Nemáte někdo nějakej odkaz na tom, kolik těch věčně sklonivanejch nácku na té Ukrajině je, jestli 3 nebo 5? nebo jaka je ta realita? Potřebuju vyargumentovat Facebook jednomu blbovi, to je jedna fotka za druhou, hajlujici děti co zřejmě jenom mávají, fotky kdoví odkud, štve mě neskutečně, blbec. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:13

Karja uf, někde jsem měla odkaz, jak to bylo s plukem Azov. 

To byli jediní nackové na Ukrajine, kteří vůbec stojí za řeč.  (ono ty polovojenské složky tyto typy vcelku přitahují, na tom není nic extra zvláštního.) Ale Azov s tím vcelku zametl ve chvíli, kdy se stal součástí pravidelně armády. 

Jinak jistá míra těchto extremistů je i tady, to přece nezakládá žádné právo jiný stát napadat. A ani je není potřeba počítat. Důležité je,že nejsou podporování/ organizování státem. A to nejsou ani na Ukrajině. Už to je tak, že hlavní nacisti na kontinentu jsou momentálně rusové. 

Měla jsem i obsáhlejší článek, ale ten odkaz mi píše, že na seznamu neexistuje. 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/utok-na-ukrajinu-analytik-michal-lebduska-o-ukrajinskem-pluk/r~95779836b67f11ec8d900cc47ab5f122/

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:17

continuity No, co k tomu napsat, nic. Ten blb mě neskutečně štve. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:20

Karja 

Někde bys i možná našla nějaké výsledky voleb. Měli tam jednu stranu, která se považovala za extrémně pravicovou a dostala v posledních volbách asi do 3 %. Jako v tomhle ohledu na tom byli líp, než jiné evropské země. Hledej.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:22

dynda jo to je taky dobrý argument. 

Otázka nakolik to tomu presvedčenemu změní svetonázor. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:24

continuity 

To bych řekla, že vůbec. Ale vysypat to na něj by pro Karja mohla být úleva.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:25

dynda Karja to je fakt, třeba dá na chvíli pokoj. 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 22:47

continuity Tak víš co, určitě neuškodí ho konfrontovat s tím, že je blbec:-D

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 09:02

Titulku dnešních Lidovek jste viděly?

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 09:07
Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 10:48

Sweet Potato ne, co píšou?

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 11:02

eM Totéž co mf. Technicky je to samozřejmě placená inzerce.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 05. zaří 2022 11:05
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 11:11

Sweet Potato Zmetek hnusnej

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 11:15

Sweet Potato CO TO JE???

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 11:27

Dívám se na ČT24 na zahájení volební kampaně ANO a je mi jasné, kdo volby vyhraje

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 12:33

Sweet Potato To je neuvěřitelný.