Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:06

nolita Je to tak, číst nahlas chce cvik. Když jsem začínala číst dětem, bylo to hrozné, až fyzicky vyčerpávající. Ale včetla jsem se:-)

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:09

Sweet Potato Čtení nahlas nenávidím, hrozně se u toho nudím. Ale co by člověk pro děti neudělal...

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 23. února 2018 10:19

Chodila som čítat nahlas knižky do knižnice. Bolo to fajn prvú pol hodinu, potom začali sa poslucháči nudiť a mne už sa nechcelo. Som rada, že teraz vychádajú audio knihy, aj ked pokiaľ sa trafili tí správni ľudia do skupinky, tak bývala sranda. Aj koláčiky nosili.........

Doteraz teda to nikekde vo mne drieme a ked čítam malému, tak mením hlasy a podobné blbiny.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. února 2018 12:11
Reakce na barbucha:

Ovar hlavně vystupuje jako lobbista rusáků a Nejedlýho. V tomto ohledu samozřejmě. Prostě legitimizovat komunisty, jakože patřej do slušný společnosti t.j. do vlády... a pak už to půjde samo. Podej čertu prst... 

Jinak už je dávno nad slunce jasný, že nebejt Ovara, není už ani Bureše! Dyk za něj bojuje jak za vlastního!

S těma komoušema je to ještě odpornější, když se podíváme do kalendáře. Ani k tomu výročí nebude mít žádnej projev - což už taky mnohé naznačuje!!

Prase jedno hnusný.

​tak tak.... včera jsem to  četla a ještě jsem si  pustila se zpožděním ten  film Učitelka, co  dávali nedávno na ČT... mráz mně běhal po zádech... střídavě  se vztekem

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 25. února 2018 00:25

Tak asi bohužel...

KTweetuje @KTweetujeVíc

Vzhledem k tomu, že jsem byl v minulosti spojován s účtem @MinKultury, sděluji, že ze mě dnes byly sňaty některé povinnosti při jeho správě. Podobu a relevanci tweetů nadále garantuje pouze vedoucí tiskového odboru. Upřímně říkám, že to pokládám za správné a nanejvýš přirozené.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. února 2018 00:43

domenica To je velká škoda. Popravdě jsem čekala, že to přijde 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 25. února 2018 10:56

domenica 

No, pěkně. Pod vedením jedné strany k zářným zítřkům, urááá!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. února 2018 11:42

Koukám na pořady ČT24, které dávají k výročí vítězného února a musím říct, že mi z toho není úplně dobře po těle, zejména když se pak touto optikou dívám na současné události.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 25. února 2018 11:44

Krehutka taky mi z toho jde mraz po zadech...

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 25. února 2018 12:44

Krehutka viktorka_od splavu 

Jo, ovar s Burešem se viditelně inspirovali v historii. Jen snad ty Lidový milice eště chyběj. Teda zatim.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 25. února 2018 12:58

barbucha 

jo - vůle lidu zvítězila! fakt jsme nepoučitelný hovada!

no a včera na dobrou noc jsem si dala Všichni dobří rodáci... ty sešikovaný milicionáři tam, fuj! úplná noční můra tohlencto!

zrovna tuhle se mi někdo divil, že furt s sebou tahám cestovní pas...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. února 2018 13:18

Krehutka Proto na to nemůžu koukatStačí, když o tom učím.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 25. února 2018 13:38

Ondráček "mlátička z Václaváku":

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 25. února 2018 13:46

domenica to je strašný

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 25. února 2018 14:58
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 25. února 2018 15:51
Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 26. února 2018 11:08

Si tady s dovolením odložím,ránojsem sama podepsala: https://www.milionchvilek.cz/ "My, níže podepsaní, pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!" 

Jako změní to asi velké nic, ale plané pořvávání na FB mne nebaví.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. února 2018 11:25

KapkaMM Líbit se mi to nemusí, ale jak zbavit peticí legitimně zvolenýho premiéra mi není moc jasný, jako trestně stíhanej a estébák šel už do voleb...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 26. února 2018 14:08

KapkaMM  Mutziputzi Z moci "lidu"to nejde. Proběhlo u nás na jedné vsi něco v menším - s peticí za odvolání starosty. Nic platné obrovské procento podpisů občanů, 4 roky tam vydržel

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 26. února 2018 14:35

Mutziputzi Korsičanka Jasně že nic, ale pro mě aspoň nějaký "kvantitativní" projev odporu. Teoreticky by měl volební výsledek stačit, že? Volilo ho jen 1,5 milionu lidí a ejhle jak se mu tu daří vládnout.