nolita Je to tak, číst nahlas chce cvik. Když jsem začínala číst dětem, bylo to hrozné, až fyzicky vyčerpávající. Ale včetla jsem se:-)
Aktuální česká politická situace
Sweet Potato Čtení nahlas nenávidím, hrozně se u toho nudím. Ale co by člověk pro děti neudělal...
Chodila som čítat nahlas knižky do knižnice. Bolo to fajn prvú pol hodinu, potom začali sa poslucháči nudiť a mne už sa nechcelo. Som rada, že teraz vychádajú audio knihy, aj ked pokiaľ sa trafili tí správni ľudia do skupinky, tak bývala sranda. Aj koláčiky nosili.........
Doteraz teda to nikekde vo mne drieme a ked čítam malému, tak mením hlasy a podobné blbiny.
Ovar hlavně vystupuje jako lobbista rusáků a Nejedlýho. V tomto ohledu samozřejmě. Prostě legitimizovat komunisty, jakože patřej do slušný společnosti t.j. do vlády... a pak už to půjde samo. Podej čertu prst...
Jinak už je dávno nad slunce jasný, že nebejt Ovara, není už ani Bureše! Dyk za něj bojuje jak za vlastního!
S těma komoušema je to ještě odpornější, když se podíváme do kalendáře. Ani k tomu výročí nebude mít žádnej projev - což už taky mnohé naznačuje!!
Prase jedno hnusný.
tak tak.... včera jsem to četla a ještě jsem si pustila se zpožděním ten film Učitelka, co dávali nedávno na ČT... mráz mně běhal po zádech... střídavě se vztekem
Tak asi bohužel...
KTweetuje @KTweetujeSledovatSledovat uživatele @KTweetujeVíc
Vzhledem k tomu, že jsem byl v minulosti spojován s účtem @MinKultury, sděluji, že ze mě dnes byly sňaty některé povinnosti při jeho správě. Podobu a relevanci tweetů nadále garantuje pouze vedoucí tiskového odboru. Upřímně říkám, že to pokládám za správné a nanejvýš přirozené.
11:35 - 23. 2. 2018
domenica To je velká škoda. Popravdě jsem čekala, že to přijde ![]()
No, pěkně. Pod vedením jedné strany k zářným zítřkům, urááá!
Koukám na pořady ČT24, které dávají k výročí vítězného února a musím říct, že mi z toho není úplně dobře po těle, zejména když se pak touto optikou dívám na současné události.
Krehutka taky mi z toho jde mraz po zadech...
Jo, ovar s Burešem se viditelně inspirovali v historii. Jen snad ty Lidový milice eště chyběj. Teda zatim.
jo - vůle lidu zvítězila! fakt jsme nepoučitelný hovada! ![]()
no a včera na dobrou noc jsem si dala Všichni dobří rodáci... ty sešikovaný milicionáři tam, fuj! úplná noční můra tohlencto! ![]()
zrovna tuhle se mi někdo divil, že furt s sebou tahám cestovní pas... ![]()
Krehutka Proto na to nemůžu koukat
Stačí, když o tom učím.
Ondráček "mlátička z Václaváku":

domenica to je strašný![]()
Únor 1948 ukončil kapitalistický režim nenásilne, tvrdí ideolog KSČM ... chybí mi tu blicí smajlík![]()
Si tady s dovolením odložím,ránojsem sama podepsala: https://www.milionchvilek.cz/ "My, níže podepsaní, pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!"
Jako změní to asi velké nic, ale plané pořvávání na FB mne nebaví.
KapkaMM Líbit se mi to nemusí, ale jak zbavit peticí legitimně zvolenýho premiéra mi není moc jasný, jako trestně stíhanej a estébák šel už do voleb...
KapkaMM Mutziputzi Z moci "lidu"to nejde. Proběhlo u nás na jedné vsi něco v menším - s peticí za odvolání starosty. Nic platné obrovské procento podpisů občanů, 4 roky tam vydržel![]()
Mutziputzi Korsičanka Jasně že nic, ale pro mě aspoň nějaký "kvantitativní" projev odporu. Teoreticky by měl volební výsledek stačit, že? Volilo ho jen 1,5 milionu lidí a ejhle jak se mu tu daří vládnout.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

razorblade