Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:58

prďola zase kejháš?

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:01

Mutziputzi jj, občas si ráda pokejhám s kejhalkou tvého formátu. říkám si, že by člověk z toho neměl vypadnout a ty mi tu příležitost vždy tak ráda dáš... 

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:02

Mutziputzi hele, fakt mě to neba... odpusť si všechno prďolování a radši se věnuj svým politickým rozborům

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:05

prďola prosim tě nebuď excitovaná a netahej sem "urážení" jak z prvního stupně pomocný školy, pššššt už

Offline Miru
Avatar
16628 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:07

To Vás pořád baví "převádět" se.?

To nejde diskutovat normálně v pohodě, aniž by člověk toho druhého shazoval, navážel se do něj(byť jakoby v dobrém), či se jinak vysmíval.?

Přece můžu mít diametrálně odlišný názor(na cokoliv) než ten druhý, nebo dokonce než celá skupina, to mi ale nedává důvod nechovat se na úrovni, slušně, s úctou a názor druhého prostě respektovat.

Óká, můžu mít na 200% lepší, logičtější argumenty, ale pořád je to té korektnosti, ne.?

A pokud třeba protistrana něco, cokoliv nechápe, no a co. Tak nechápe. třeba to pochopí za delší dobu, při podrobnějším vysvětlení, objasnění, a nebo vůbec.

Ale může to být přece pořád všechno v klidu.

Bez ironických jehel.

To si myslím, tak bych to brala radši.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:10

Musím souhlasit s Mutziputzi , že použitá forma (způsob jakým to natočili), je akorát voda na Babišův mlýn. A řekla bych, že z toho docela těží. Stokrát pak můžou napsat, že AB jr. s natáčením souhlasil, ale většina populace si bude pamatovat, že natočili nemocného člověka skrytou kamerou.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:14

barbucha Hihi, teba teda mutzi hodně míchla, žes jí to sem natruc dala ještě jednou rovnou

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:16

Miru jasně, příště na podobné nesarkastické neironické a poučné komentáře, reflektující moje předchozí vyjádření budu reagovat pěkným poděkováním a pošlu lásku.

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:55

Myslite ze si takhle toho bohatstvi uziva? Kdyz vi co vse spachal?

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 11:59

mně ten způsob taky nepřipadá úplně štastný, jak provedením (tak trochu bulvár), tak celkově.... bohužel je ale pravda, jak tady už taky padlo, že takto se to dostane k širšímu publiku, ale taky to v mnohých zanechá ten dojem natočeného zmateného chudáka - což je prostě špatně...

Online dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:03

nolita 

Mně tedy úplně jako zamtený chudák nepřipadal. Překvapený, bez přípravy, asi trochu naivní a ve vleku otce ano, ale že by jej zneužili mi nepřipadá ani omylem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:05
Reakce na rasaNori:

Kdyz vi co vse spachal?

​jako co? Jemu to nijak strašný nepřijde

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:07

rasaNori zas bych z něj nedělala Escobara

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:16
Reakce na rasaNori:

Myslite ze si takhle toho bohatstvi uziva? Kdyz vi co vse spachal?

​predpokladam ze se mu jeho ciny zdaji naprosto skvele - jinak by to nedelal..

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:16

nolita mně ten způsob taky nepřipadá úplně nejšťastnější, ale nejde spíš o obsah sdělení než o jeho formu? nejde o to slyšet, co ten kluk říká? a máš pocit, že kdyby byl vysmátý a ve skvělé formě, že by stejná sdělení byla víc a líp uvěřitelná?

tyhle úvahy nad etikou reportérů mi připadají - když to fakt HODNĚ přeženu - jako by se někdo zamýšlel nad tím, že ty vězně v koncentráku mohli nejdřív umýt a oblíknout, než je začnou točit... 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:19

dzizisketa mne taky ne, ale jde o to, co a jak kolem toho vzniklo, a jak zustane v pameti lidi...

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:20

Potrefenáhusa jen me to tak napadlo

Mutziputzi klid ja ti ho neukousnu

viktorka_od splavu asi jo

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:20

prďola chtela jsem ti odpovedet, ale tva posledni veta me od toho ponekud odradila...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:20

prďola ty se radši politickým rozborům naopak nevěnuj s podobnejma napřesdržku přirovnáníma

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:21

rasaNori proč mně?