barbucha to je super
Aktuální česká politická situace
andulka01 No víš co morálka. Tohle se stalo kamosce. Něco se jí nelíbilo, ještě to chtěla doladit. Tak pokyn od vedoucí, pustit, nepustila, tak telefon od ředitele, nepustila, od náměstka, nepustila. A pak ji zavolal nejvyšší. Tak to prostě pustila. Práce tě baví, studovala jsi to (u nás pracují i odborníci), děláš tam roky, tak co jako uděláš? To je prostě na prd. A to tohle byla ještě vícemene blbost a myslím si, že kámoška je až moc puntlich, ale umím si představit jak to vypadá, když o něco jde. Ale zas není každej takovej, znám i jiny ,,odejity,, případ;-). Ale je to na nic.
Karja Jako tohle je pak fakt těžký. Pokud jde třeba o to, ze rozhodnes v mezích zákona, ale proste se přiklonis (mas přiklonit) na nějakou stranu, tak ani třeba nemáš argument proti. A tomu se pak blbě obětuje místo.
TOHLE snad ani nemusíte vidět... jako vyhulovat jednu za druhou u státní vlajky, k tomu při jednání soudu ![]()
![]()
andulka01 neví v tomto státě už několik let v platnosti zákon, ktery kouření ve veřejných prostorách zakazuje? Bych to viděla na pořádkovou pokutu. ![]()
continuity Jenže on byl asi "doma", svědčil po Skypu.
andulka01 vida, matoha si sam zvladne zapalit!
andulka01 aha,no tak to se nedá nic dělat.
hmhm "doma"-tam to bude tak prohuleny ze predem lituju jeho nastupce, to nevyvetra![]()
Copak měl asi v tom stakanu? Že by se osvěžoval vodkou?![]()
Dneska mě zaujal tento rozhovor o populismu na Plusu s Walterem Ötschem
andulka01 to je des
MP Meri stavebni?
Beranka Méně výbušnej, regionální rozvoj :)
andulka01 No víš co morálka. Tohle se stalo kamosce. Něco se jí nelíbilo, ještě to chtěla doladit. Tak pokyn od vedoucí, pustit, nepustila, tak telefon od ředitele, nepustila, od náměstka, nepustila. A pak ji zavolal nejvyšší. Tak to prostě pustila. Práce tě baví, studovala jsi to (u nás pracují i odborníci), děláš tam roky, tak co jako uděláš? To je prostě na prd. A to tohle byla ještě vícemene blbost a myslím si, že kámoška je až moc puntlich, ale umím si představit jak to vypadá, když o něco jde. Ale zas není každej takovej, znám i jiny ,,odejity,, případ;-). Ale je to na nic.
Hrozná situace. Ale na druhou stranu - když to nechceš pustit (a pravděpodobně z dobrejch důvodů) a pak stejně podlehneš tomu nátlaku proti svýmu přesvědčení, tak přece z toho nemůžeš mít dobrej pocit a dobrý spaní, nemůže ti to bejt jedno.
No a když to překousneš to jest přistoupíš na to, už se vezeš a seš stejná jak ty vykukové. Možná se ti pak spí dobře, s vidinou pěknejch bonusů...
TOHLE snad ani nemusíte vidět... jako vyhulovat jednu za druhou u státní vlajky, k tomu při jednání soudu
Božemuj ![]()
Musí ten idiot mít tu fangli za sebou, aby bylo vidět že je prezident tvl?!
barbucha To je hrozný zjednoduseni z tvojí strany.
Karja já jsem měla na to téma fakt dlouhy příspěvek a smazala ho. A zjistila jsem, že nevím.
Já mám práci, kde moje rozhodnuti můžou měnit nadřízení ( říkáme tomu akceptace rizika a různě jim to zpestřujeme, abychom se z toho nezblaznili). Nakonec dopadnu tak, jak popisuje Barbucha, ve chvíli, kdy to přesáhne nejakou míru, jdu jinam. Jenže já mám na výběr.
Můj muž je tak receno jednou nohou v base a jde tam o ty životy, tak je ten mandát mnohem silnější a manager overrule nelze udělat oficiálně. Nepamatuji si, že by jednou vydané rozhodnutí změnil a to ho kolikrát vysvětloval i po půlnoci.
barbucha To je hrozný zjednoduseni z tvojí strany.
No ano, ale takhle jednoduchý to taky je ![]()
barbucha No není, ale ty jsi se vším hrcfrc, i to dobre spaní s pěknými bonusy
.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

