Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 16. června 2021 11:00

barbucha to je super

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 16. června 2021 14:07

andulka01 No víš co morálka. Tohle se stalo kamosce. Něco se jí nelíbilo, ještě to chtěla doladit. Tak pokyn od vedoucí, pustit, nepustila, tak telefon od ředitele, nepustila, od náměstka, nepustila. A pak ji zavolal nejvyšší. Tak to prostě pustila. Práce tě baví, studovala jsi to (u nás pracují i odborníci), děláš tam roky, tak co jako uděláš? To je prostě na prd. A to tohle byla ještě vícemene blbost a myslím si, že kámoška je až moc puntlich, ale umím si představit jak to vypadá, když o něco jde. Ale zas není každej takovej, znám i jiny ,,odejity,, případ;-). Ale je to na nic.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 16. června 2021 14:36

Karja Jako tohle je pak fakt těžký. Pokud jde třeba o to, ze rozhodnes v mezích zákona, ale proste se přiklonis (mas přiklonit) na nějakou stranu, tak ani třeba nemáš argument proti. A tomu se pak blbě obětuje místo.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 16. června 2021 16:36

TOHLE snad ani nemusíte vidět... jako vyhulovat jednu za druhou u státní vlajky, k tomu při jednání soudu

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 16. června 2021 16:51

andulka01 neví v tomto státě už několik let v platnosti zákon, ktery kouření ve veřejných prostorách zakazuje? Bych to viděla na pořádkovou pokutu.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 16. června 2021 16:54

continuity Jenže on byl asi "doma", svědčil po Skypu.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 16. června 2021 16:55

andulka01 vida, matoha si sam zvladne zapalit!

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 16. června 2021 17:00

andulka01 aha,no tak to se nedá nic dělat. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49200 příspěvků moje polička 16. června 2021 18:37

hmhm "doma"-tam to bude tak prohuleny ze predem lituju jeho nastupce, to nevyvetra

Offline jerry
Avatar
11153 příspěvků moje polička 16. června 2021 19:43

andulka01 

Copak měl asi v tom stakanu? Že by se osvěžoval vodkou?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 17. června 2021 20:51

Dneska mě zaujal tento rozhovor o populismu na Plusu s Walterem Ötschem

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 17. června 2021 20:57

andulka01 to je des

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 17. června 2021 21:00

MP Meri stavebni?

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 17. června 2021 21:56

Beranka Méně výbušnej, regionální rozvoj :)

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 17. června 2021 23:33
Reakce na Karja:

andulka01 No víš co morálka. Tohle se stalo kamosce. Něco se jí nelíbilo, ještě to chtěla doladit. Tak pokyn od vedoucí, pustit, nepustila, tak telefon od ředitele, nepustila, od náměstka, nepustila. A pak ji zavolal nejvyšší. Tak to prostě pustila. Práce tě baví, studovala jsi to (u nás pracují i odborníci), děláš tam roky, tak co jako uděláš? To je prostě na prd. A to tohle byla ještě vícemene blbost a myslím si, že kámoška je až moc puntlich, ale umím si představit jak to vypadá, když o něco jde. Ale zas není každej takovej, znám i jiny ,,odejity,, případ;-). Ale je to na nic.

​Hrozná situace. Ale na druhou stranu - když to nechceš pustit (a pravděpodobně z dobrejch důvodů) a pak stejně podlehneš tomu nátlaku proti svýmu přesvědčení, tak přece z toho nemůžeš mít dobrej pocit a dobrý spaní, nemůže ti to bejt jedno.

No a když to překousneš to jest přistoupíš na to, už se vezeš a seš stejná jak ty vykukové. Možná se ti pak spí dobře, s vidinou pěknejch bonusů...

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 17. června 2021 23:37
Reakce na andulka01:

TOHLE snad ani nemusíte vidět... jako vyhulovat jednu za druhou u státní vlajky, k tomu při jednání soudu

​Božemuj

Musí ten idiot mít tu fangli za sebou, aby bylo vidět že je prezident tvl?! 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 18. června 2021 07:05

barbucha To je hrozný zjednoduseni z tvojí strany. 

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 18. června 2021 07:35

Karja já jsem měla na to téma fakt dlouhy příspěvek a smazala ho. A zjistila jsem, že nevím.

Já mám práci, kde moje rozhodnuti můžou měnit nadřízení ( říkáme tomu akceptace rizika a různě jim to zpestřujeme, abychom se z toho nezblaznili).  Nakonec dopadnu tak, jak popisuje Barbucha, ve chvíli, kdy to přesáhne nejakou míru, jdu jinam. Jenže já mám na výběr. 

Můj muž je tak receno jednou nohou v base a jde tam o ty životy, tak je ten mandát mnohem silnější a manager overrule nelze udělat oficiálně. Nepamatuji si, že by jednou vydané rozhodnutí změnil a to ho kolikrát vysvětloval i po půlnoci. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 18. června 2021 09:03
Reakce na Karja:

barbucha To je hrozný zjednoduseni z tvojí strany. 

​No ano, ale takhle jednoduchý to taky je

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 18. června 2021 10:02

barbucha No není, ale ty jsi se vším hrcfrc, i to dobre spaní s pěknými bonusy.