moora můj otec snad doteď vykládá, že ze všech narevnejch má Slováky nejradši (máti je z Nitry) a myslí si, kdovíjak není vtipný ![]()
Čo vás dnes rozosmialo?
Posťažovala som sa manželovy na nejake trampoty s vratením zásielky od Nina Ricci a on mi na to hovori, že nemam nakupovat na pochybných weboch.
Vysvitlo, že mu vôbec nic ta znacka nehovorí. Ani ťuk. Ako ja netvrdim, že je to povinnosť, ale keď si predstavim všetky tie reklamy v nakupakoch, tak ich marketeri by si pri ňom asi trhali vlasy
....
Archivářka to teda druhy den museli mit poradne zamzeno ![]()
slniecko No to by si trhali, protože já tu značku taky neznám:D. Nevím, jestli mluvíš o oblečení, kosmetice, parfému, nic.
Kokoska oni už tehdy dělali i dezinformace. Dva jejich členové odjeli asi do lázní a oni zveřejnili v novinách, že jsou v Habeši a vylepšují výtvarně císařský palác. V 80. letech se toho chytla jedna místní uměnovědkyně a publikoval to jako fakt ![]()
Ale jinak stolní společnosti bývaly ve všech městech. Jmenovaly se různě. Tehdejší typický způsob pánského trávení volného času.

Archivářka aspon to teda znelo vznesene, skoda, ze se uz nemam koho zeptat, jak to bylo u nas na malomeste. Ja si jen pamatuju, jak starsi panove korzovali nebo postavali v nedeli dopoledne na namesti, asi po kostele.
Archivářka jj, můj muž tomu říkal, že jde na horolezeckou schůzi. Přetrvávalo z dob, když se museli na víkend domluvit osobně a co se řeklo ve středu, v pátek platilo. Akorát teda nepobyli az do ráda, k půlnoci byl většinou doma.
Archivářka To jsou ty obecní spolky. U nás byl ochotnický no a hasiči, jak jinak. :D
Archivářka To je zajímavé.
Naši chlapi chodí do knihovny, podle toho Jiránkova vtipu.

Archivářka My jsme s mužem před dětma taky docházeli do něčeho jako stolní společnost. Je to stále kulturní forma trávení volného času! Škoda, že nás tenkrát nenapadlo vést si kroniku! ![]()
Karja móda a parfemy....sranda, ja mam pocit, ze tie ich jablka na mna padaju odvsadial viac nez v jablonovom sade.
slniecko Nikdy jsem o tom neslyšela o té značce a to jablko ani neviděla:D. Jako moda je nad moje poměry, takže to nejsem cílovka, ale jako jablíčko, to už bych si dovolit mohla, tam asi špatně cílí:D
KarjaNo jo, ty jsi moc mladá. V devadesátkách to jméno a parfémy opravdu vyskakovaly odevšad.
https://youtu.be/o3LkQdFqTSU?si=CdaMt1yTZZpzX58w
I z písničky. Skvělé, mimochodem.
Sweet Potato No tak to uf, už jsem se bála, že nejdu s dobou:D
Reklamy na SuperBowl jsou top. A tahle je mě rozsekala ![]()
Mimochodem, vznikla ve studiu Damona a Afflecka (ten ji režíruje)
Sweet Potato Mě můj muž překvapil o víkendu, když se při mém hovoru s dcerou o Fridě Kahlo zeptal, kdo to je. My se nejdřív začaly s dcerou smát, že si dělá srandu. Ale on fakt nevěděl. Ani když jsme mu to řekla, žádné Aha. A než pobavilo, spíš vyděsilo mě to. My nejsme vůbec výtvarně vzdělaní, máme jen nějaký ten všeobecný přehled. Muž určitě větší než já. Ale tu Fridu mám na úrovni Moneta, film jsme o ní kdysi viděli. Tak se obávám, jestli už to není stáří!
andulka01 Jo David se seknul v povolání a zraje jak víno. Dřív mi na hřišti přišel jak nagelovana kopačka.
Ta je luxusní ![]()
Já se vždycky pobavím u reklam s Clooneym a Malkovichem na Nespresso... a jedna z mejch nejoblíbenějších je s rozkošně samolibým Georgem i na norskou banku. Nechápu, proč se u nás musej vyskytovat jen reklamy pro debily...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články

