design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2021 10:57
Offline Akras
Avatar
243 příspěvků moje polička 17. října 2021 19:29

jinx nádhera, pohlazení po duši..

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2021 19:49

Akras presne, taky si to rada prohlizim. A libi se mi sekce nemovitosti na prodej :)

Offline Akras
Avatar
243 příspěvků moje polička 17. října 2021 20:03

jinx jojo, člověk by se hned stěhoval :)

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 17. října 2021 22:50

jinx moc hezké.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:43
Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 30. října 2021 18:06

Rekonstrukce hradu Helfštýn. Sice není už úplně aktuální, ale je super

Offline JankaM
Avatar
3075 příspěvků moje polička 30. října 2021 19:47

brrr jé tam jsme jezdívali, je to krásný 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. října 2021 20:10

brrr paráda! Tam bych hrozně chtěla, ale od nás je to dost z ruky. Tak snad v létě.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 30. října 2021 20:10

brrr Tak to se povedlo.

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 30. října 2021 22:20

Sweet Potato byli jsme na Helfštýně vloni. Moc se mi to líbilo a pak jsem se o tom skoro pohádala s kamarádkou pamatkářkou. Ona zastává názor že to není ten správný postup, jen zakonzervovat. A hlavně kolik to stálo peněz, kolik by se za to opravilo jiných pamatek

Já ale byla vážně nadšená.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 30. října 2021 22:31

rysamona

Lepší takhle přiznaná přístavba, než různé rádoby "citlivé" rekonstrukce, viz třeba zprzněný Valečov. Nebo u sousedů obetonované Strečno.

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 30. října 2021 22:36

Sweet Potato Me se ten Helf. Právě líbil moc. Z venku to není vůbec vidět. Jen uvnitř a jasně odlišeno vse je původní a co nové a za použití jednoznačných materiálů.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:41

rysamona A co by ta kamarádka chtěla dělat jiného, nez to zakonzervovat? Mi se teda moc nelibí to oplechování zbytků kleneb.

Evaeva Jen počítej,že je tam hrozně moc lidí. Ale to asi všude.

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 31. října 2021 14:38

brrr právě že jen zakonzervovat. Žádné konstrukce navíc. Tady jsou skleněné střechy a to železné schodiště - u toho se přiznám že jsem úplně slintala blahem.

Jo to oplechování je trochu humpolácke ale moc nevím jak jinak 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 31. října 2021 14:50

O tom helfstyne jsem cetla, vypada to dobre,

Ale byla jsem ted v olomouci a ta rekonstrukce prioru je strasna, fakt strasna. Neni teda nova, probehla uz pred par lety, ale vzdycky kdyz tam jsem tak me nakrkne.

Za par let se tu budou lidi bit do hlavy.

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 11:05

Lilly_Ku já se přiznám, že Prior před rekonstrukcí mi přišel horší, ale možná jsem si jenom zvykla Nejlepší by bylo, kdyby tam nebylo nic a byl aspoň pořádně vidět Mořic.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 17:48

Ono ty Priory jsou celkově peklo, viz například ten uprostřed jihlavského náměstí.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 20:12

vanilka těch priorů na náměstí je víc - nejen ta Jihlava, ale i Znojmo a další..třeba v Plzni to zachránil jiz uprostřed stojící Bartoloměj

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 20:34

Ounz ve Znojmě není Prior, ale obchodní dům Dyje.

ten jihlavský je průšvih od samého začátku,roky se stavělva je tam na náměstí jako pěst na oko.Naopak na Prior v Českých Budějovicích nedám dopustit.