design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 12:26

eless Ale to je pěkné.  Taky bych potřebovala udělat něco s ložnicí, ale nikdy to nedotáhnu do konce. Tohle by se mi libilo

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 12:45

rysamona dakujem. Vzhladom k nestastnemu tvaru izby bola celkom vyzva najst nabytok tak aby to tam rozmerovo pasovalo. Vsetky kusy su z ikea. Nikde inde som nenasla biely minimalizmus za prijatelnu cenu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 12:46

eless mas to moc pekny, jsi fakt sikovna

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 12:48

eless

je to veľmi pekné. Mám tiež biely lesklý stôl v spálni. Vyzerá to nad očakávanie dobre. 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 12:55

continuity ja mam matny. Co ma teda stve ze pc skrina je na hlbku taka velka ze moj plan schovat to za dvierka nevysiel a trci vpredu von. V kazdom pripade az budem menit pc bednu tak dvierka mam odlozene a namontujem ich tam naspat az to bude aktualne. Vzadu je ten priestor otvoreny takze s prehrievanim nebude problem

foto z procesu


Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 13:32

eless jsi dobrá, ať se ti hezký bydlí. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 13:48

eless sikovna jsi

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 14:07

eless Klobouk dolů.

Online žluťásek
Avatar
8835 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 14:11

eless to je moc hezká proměna, povedlo se ti to

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:55

eless 

To se ti povedlo, zelené ramínko

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:18

eless Myslím, ze z takové místnosti jste vytriskali, co se dalo

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 19:07

eless teda mákla si si, a je to super. Izba vyzera prijemne.

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 11:15

@eless Je to super, ta tmavá barva je taková uklidňující. Když jsme ještě byli v nájmu na přechodnou dobu před stavbou domu, byla ložnice nejvíc zanedbaná místnost, takové odkladiště a hrozná postel. Teď konečně máme vymazlenou ložnici, člověk si zaslouží mít kvalitní útočiště

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 11:46

Nadja Kochanski dakujem. Presne aj tu bola spalna neutulne odkladiste ale na fotenie som dals vacsinu veci prec. Inak toto je ta farba 17. Paci sa mi aj 13ka ale to je na moju miestnost velmi tmave. V kazdom pripade s inym textilom by to so sucasnym bielym nabytkom bolo tiez fajn


Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 11:57

eless tuhle barvu mam moc rada

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 12:20

eless moora Ja taky.Rikam tomu studena hneda. A odted budu rikat jedne kabelce 13ka, volani dalek

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 12:43

mirajo 13 ka kabelka

inak toto je taka bezova/siva. Na slnku je viac bezova a v tieni zas viac siva. Nechala som si konkretny odtien poradit na dialku od bab z instacu co sa tym zaoberaju

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:58

eless volani dalek mame v loznici my. A moc se ti to povedlo

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:54

elessta tmavo modra 13 volanie dialok ma vola zober stetec, spalna čaká. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:10

Janulik03vvidíš ji tmavě modrou?Já tmavě šedou...