eless to netopí vůbec, je to jen pro atmosféru. Ale nevím no, moc se mi to nelíbí.
design a architektura
rasaNori krásnej chlívek ![]()
![]()
Karja mám to s krbem stejně,sice se mi líbil takový ten rohový zasklený, ale ti vyšlo na šílený peníze a měli jsme dost napnutý rozpočet.ale za představa otevřeného ohně v obýváku me neláká, představím si to zablemtany sklo,bordel ze dřeva a smrad, pardon vůni ohně.
,ale nikomuto neberu, každý podle svého.Me stačí bordelco natahaji kočky to věřím, že by zase nesnesl někdo jiný.
máme všude dlažbu,stejnou,ale v koupelně mohla být klidně jiná.A podlahovku a to je teda nejlepší co může být když srovnám předešlým bydlením.
rasaNori moc hezký to máte
![]()
Postavte si svůj hadník
brrr já teda s hady nemám problém, ale že bych jim zrovna musela vyčlenit 16 m2 ve slunné části zahrady. ![]()
Jinak měla tchýně hady na chatě v takové hromade velkých šutrů, na kterou svítilo slunce. Než se dělat s hadníkem.
Byt po rekonstrukci!
Jako naprosto dokonalý pitevny taky nemusím, ale tady si říkám, že je tý surovosti nějak příliš ![]()
brrr tohle mame na pozemku a dari se jim, dari:D
continuity Hlavně rada, že to není vhodné tam, kde žijou zmije. Hadi mi nevadí, ale tak před třemi roky jsem v bramborách, kde děcka sbíraly mandelinky, narazila na skoro metrovou zmiji. Brrrr ....
rasaNori No, my máme místo kompostu myšník ![]()
rasaNori To je krásná rekonstrukce. Moc se mi líbí, že jste zachovali klenbu. Na zařízení mám jiný vkus, tak se mi úplně nejvíc líbí ta fotka, kde je vidět klenba a bílé zdi. To je úplně ![]()
barbucha to jsem ještě tuším na idnes viděla další panelakovy být, kde byl ten panel priznany, včetně elektriky. Problém vidím v tom, že to není hezká hladká betonová zeď, ale ma dost kazu, děr a vad.
Tady chápu ten cenový argument, ale ta stěrka není zas taková příšerná darda v celkové rekonstrukci. No dá se to vystěrkovat i dodatečně, až je to přestane bavit.
barbucha ten dekoracni destnik :)))
Tady nejde jenom o tu betonovou zeď, celý se mi to zdá divný... jinak ty odkrytý panely jsem už taky viděla na jinejch fotkách, a dobrý... ale to šlo o úplně jinej typ bytů, typicky loft ve starý továrně, prostě komplet industriální styl. Do mini panelákovýho bytu se to imho moc nehodí, a už vůbec ne k tomu ostatnímu zařízení. Člověk by řek, že malíř/výtvarník na to bude mít oko...
Vlm Jo. Tak tohle mi vůbec nevadí, nemyslím si, ze by z toho byl binec či nějaky výraznější zápach, mně na to vadí paradoxně jeho hlavní funkce a to to teplo:-D
barbucha mne se to vizualne libi, ale dispozicne mi to prijde nestastny. hlavne to propojeni loznice s obytnou casti, kde ani neni kde si pohodlne sednout.
barbucha Ta betonová zeď je asi ta poslední věc tam. Ale ty futra a ta překližka všude. no ale došetřej a pak to snad někam posunou a zbyde jim tam ta zeď!
barbucha Kachličky nad sporákem ![]()
rasaNori Hlavně že jste k tomu komporimusu došli. Stejně tam nebudete bydlet, jestli jsem to pochopila správně.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

