design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 30. května 2022 18:57

Karja myslím, že to byl masiv. Ikea dělá takové police se skrytým uchycením taky, takže kalax neni nutný

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:00

Karja Víš co, já jsem sice informací obdržela hodně a z první ruky, ale pamatuju si toho tak 10%.

A nápad s policema chválím, já si moc detailů ohledně těch polic nepamatuju, jenom, že tam Jinx měla  krásně nahodile rozmístěné knížky. Pokud to tady někde nepsala, z těch fotek asi nebylo poznat co je to za dřevo.

Offline DruI
Avatar
5553 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:01

Karja Teda pokud bys pořizovala police se skrytým kotvením z ikey, tak pozor na nosnost. Kamarádka je měla a když je zaskládala knihami, urvaly se jí ze zdi.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:06

DruI No to bych právě neporizovala ty ikeacke. Buď to bude dostupné (ale teď jako vaham, zda tam není nějaký velký narušení těch zdi, protože my tam budeme mít možná jednou ten krb na jedné strane, nakonec ho letos dělat nebudeme a je to odloženo až kdyz by bylo fakt nejhur, tak abych tam tu stěnu nějak úplně nepodelala). No takže buď to bude dostupné a proveditelné nebo tam bude něco úplně jiného. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2022 19:07

DruI Jestli jde treba o dub/buk tak ta police je tezka sama o sobe. Mame takovou masivni knihovnu a ma dokonce ocelovou konstrukci a nahore kotveni do zdi. Takze se prihode kamaradky nedivim, ja bych zahynula zavalena knihami

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:15

Karja jinak já bych otevřené police pořizovala, až ti děti trochu povyrostou. 

A ještě bych zohlednila fakt, že Jinx měla paní na úklid.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2022 19:16

continuity Anebo ty police mit prazdne, to se i dobre uklizi

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:20

continuity Noo nad obojím jsem už přemýšlela a nevidím to jako překážku, to spíš ten krb, protože z toho by bordel byl, to bych musela pak zrušit úplně nikoliv jen ,,uříznout,,..

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:28

Karja jestli úplně masiv, to nevím kvůli váze a ceně, ale potáhnout masivní dýhou a je to

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2022 20:00

Karja může to být dýha. Taky záleží z čeho je ta zeď, ale vy máte zděný domek, ne? To by neměl být problém.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 30. května 2022 20:25

Evaeva Jo, máme cihly, normálně ty oranžové a hodně široké. MaeGandal Dobre, ukážu jim nějaký fotky a poradím se s nimi. 

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 30. května 2022 20:25

Karja pokud krb, nic otevřeného nebrat, vím co rikam:D dtto děti, stejnej problém. A byl to masiv, skryté kotvení do zdi, já ji kvůli toho taky psala:D

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 30. května 2022 20:28

rasaNori Díky. Krb to vypadá, že spis nebude a děti mi nevadí že mi tam něco přerovnaji a ony už to ani moc nedělají, lezou jen do svých věcí plus něco si půjčují v kuchyni. 

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 30. května 2022 21:04

Karja co se týče děti, spíš bych se bála, že si z toho udělají žebřík.

Moje teda dodnes, ale já mám police s nosností tak 50 kg, tak zatím žijou. 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 30. května 2022 21:19

continuity Ty jo, tak to jedna z mála věcí, co nedělají. Lezou jen po lince a to proto že se tam chtějí dostat pro něco konkrétního, jinak těch lezoucích věci máme doma dost ale napadlo je to. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 31. května 2022 01:53

Karja z toho krbu je fakt bordel celkem velkej, dala bych k nemu knihovnu aspoň částečně zavrenou

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:28

Potrefenáhusa My ho zrejme mít nebudeme, to bych tam nedávala otevřeného nic. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:01

Karja já na nej nedám dopustit, ale nanos z toho v sezone je, ale my v zimě topime denně 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:24

Potrefenáhusa Jj,no my ho oba dva nemáme radi, uvažovali jsme ted o tom jako kvůli financím, ale sambo s tátou to tady počítali a jako nevyplatí se nám to nějak zavratne (zatím). To víš my topime celej život v kamnech, já jsem téhle radosti už maximálně nasycená!!! A rada bych už nějakej ten bytovej komfort!:-D:-D 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 31. května 2022 08:40

Karja chápu, no 

já prave taky rada bytovej komfort, což je pro mě hlavně teplo, a to tu bohužel dost často bez toho vohnicku není