design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 19. května 2022 15:51

Mně se ten vítězný líbí, ale taky mi připadne hodně asijský. Docela se mi líbí i ta moderní Akropolis. I ty Šépkovy šutry mě baví, ale asi se tam moc nehodí.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 19. května 2022 16:14

Garfie no prave, nektere navrhy treba nebyly uplne nehezke nebo divne, ale nehodi se pro tohle misto.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 19. května 2022 16:15

DruI jo, to by bylo hezky.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 19. května 2022 16:21

DruI To máš pravdu, 

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:45

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:02

Mně se ten vítězný návrh nelíbí. Vůbec mi to nesouzní s hudbou a taky si myslím, že Praha by si zasloužila stavbu světové úrovně, něco nového, neotřelého, něco takového, abychom si neříkali, kde jsem už tohle viděl... Škoda, že se nepřihlásil třeba Calatrava :-).

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:16

999 myslis jako sveho casu sefo v olomouci? :)

ten vitezny navrh mi pripada trochu nuda.

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:21

Mi se třeba moc nelíbí ostravská koncertní hala, připadá mi taková prvoplánová (futrál na housle).

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:21

Co videt na Open house s detma 11 a 13?

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:24

Lilly_Ku Tak nebyla úplně trefa do černého :-).

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:25

999 mi se sefo libi a moc

psala jsem to kvuli tomu, jakou bouri ten navrh vyvolal, stylu bleee hnus, beton a tak.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:27

Lilly_Ku Jak to s ním vlastně vypadá?

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:29

Lilly_Ku Pro mě to není blee a hnus, ale nějak mi to nedává smysl.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:29

999 co vim tak bude. aspon to rikali zamestnanci muzea, kdyz jsem s nima byla pred mesicem naposledy na pivu :)

Offline DruI
Avatar
5553 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:30

999 Mně teda jako úplné wau nepřišel žádný z těch návrhů, co u toho článku byly.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:31

Lilly_Ku Já něco takového taky zaslechla.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:31

DruI Souhlasím, ani jeden.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:34

999 mi se ten sefo navrh libi panc mam rada brutalismus a beton, dal me oslovuje ta velka jednolita hmota s oblyma hranama a jak je to trochu namackany v te dire.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:43

Lilly_Ku Mně právě uniká proč. Proč právě taková hmota. Jako je to něco archetypálního? Proč kobky na umění? 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 19. května 2022 18:47

999 jo tak, to je urcite relevantni namitka. ja hodnotila vylozene jen estetickou stranku, nijak dal jsem nesla :)