design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 14:46

Karja

rozhodně bez díry. Kdo by tam uklízel?

Online Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 14:48

Mohučanka No právě, já se jich na to zeptám. Zas já to má dvoubarevný. Že korpus jakoby ten vysokej na lednici a troubu má jinou barvu než na to vedle sousedicí vrchní skříňky, takže to je takovy těžko říct jak co tam dát. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 14:52

Potrefenáhusa jo, já jsem holka z paneláku, tak to byl jen takový nápad;) Snad ta baterie zafunguje.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 15:19

Karjamame tam listu. Pokud mas ruzne barvy, tak si zkus ve vizualizaci, zda tu podle skrinky nebo vsude stejnou. My mame dekor a ja trvala na tom, ze ta lista MUSI navazovat vzorem. A navazuje. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 15:27

MP Meri 

Myslím, že z některých bojlerů se dá v pohodě opařit. Jako určitě vím, že kdysi v minulém století na spolužačku nějak vytekl bojler a měla hodně dlouhou absenci a spálené nohy. 

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 17:00

Karja mám až po strop, bez lišty.  

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 17:02

Karja ještě jedna otevřená. Truhlář si s tím pohrál.

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 19:36

MaeGandal vyzera to super ale napriklad v nasom panelakovom byte by to neslo. tu su tak krive stropy aj steny ze neviem ci by stacila ta 3cm derava rezerva s listou

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 19:37

MaeGandalmusis mit ale rovne stropy, ale to asi Karjovi maji v novostavbe. 

Online Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:16

MaeGandal Když my máme tak debilni výšku, že by ten korpus musel být kvůli 5 cm ze dvou kusů a zase by to bylo hnusný jinde. 

Candance Já to moc nechápu, jak to myslíš. Jakože to mám nechat udělat dvojbarevný nebo jednu barvu vybrat. To spíš tu světlou podle korpusu. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:30

Karja já to asi mám že dvou kusů, mám vlastně dvě skříňky nad sebou. Když je to zavřené, není to vidět. U nás teda není vidět ani ta lišta, ještě jak je bílá.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:34

eless Candance právě jsem si říkala, že v novostavbě by to problém být neměl. Já se u nás taky modlila.

Karja těch 5 cm nechápu. To nemůže být ten korpus na míru o 5 cm vyšší?

Online Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:57

MaeGandal No něco tam vázne, myslím, že se ten materiál prostě nedělá takhle velký, takže řeší buď že to ze dvou kusů bude hnusné nebo nám chtějí ušetřit peníze za zbytkový material. ale v pondělí si to vykomunikuju, ještě mě napadlo, že ta lišta může být u té jakoby trouby a lednice a skříňky se prostě zavěsí výš. Ony jsou výrazně dost jiné, myslim, že to by nevadilo. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:28

eless presne preto mam horne skrinky cca 10 cm pod stropom. Sadroš som odmietla.

A teraz rozmyslam ci sa tu priznat, prach tam neutieram. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:46

Karja ty desky se dělají snad 2,8x1,4m, mám pocit, jestli teda nemáš něco spešl. To by tě rozměr asi neměl limitovat.

Online Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:52

Evaeva Uvidíme co z toho vyleze! Zas budu googlovat obrázky těch linek abych viděla jak to mají ty dvoubarevné řešené...hrozny toto:-D 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 21:54

Mrakoplas my mame medzi skrinkami a stropom tiez slusnu vzdialenost. a k tomu taku tu vysunutu akoby barovu rampu aby to akoze svietilo na parcovnu dosku. neviem ktory blbec to vymyslel ale to svetlo ma byt aspon u nas na spodu hornych skriniek nech je co najucinnejsie. a inak tiez ten vrch kam aj tak nedociahnem nejako moc neudrziavam

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 22:11

eless tak take svetla mala kedysi znama a tiez som to nepochopila k comu je to dobre :) A nejaky led pasik sa ti tam neda prirobit pod horne skrinky? 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. srpna 2022 22:11

Karja jaké barvy tam máš?

Online Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 22:45

Evaeva jedná je taková světlá šedá a druhá drevodekor. Já si myslím, jak jsem koukala na ty obrázky, tak pokud to nepůjde vyhnat nahoru, tak dám na každou tu skříňku, správnou listu. Ono to bude vypadat nějak takhle typove jakoby ten přechod těch dekoru a i ta ,,mezera,, tak myslím, že by to těma dvěma lištama vyřešit šlo.