VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 20:19

Repka bude tjenej. A nebudou jen besedy, bude i dokument. Neni to malo? 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 21:49
Reakce na Torrah:

barbucha já bych spíš řekla, že tam mezi těmi vězni byl fakt za hvězdu, věřím tomu. Zajedno fotbalista, bývalá světová hvězda a VIP, avíc on je fakt rapl a ty blikance umí, oni to ví, takže si tam vybudovat jakés takés postavení  mu myslím nedalo moc práce. Tam jsou posunuté hodnoty a právě ten, kdo umí cenit zuby a dělat ramena, je boss. Se slušností by daleko nedošel, myslím.

​Jako jo, ale kdyby na mě zkoušel cenit zuby zrovna takovej vyskákanej chocholouš, tak se akorát posupně zasměju (a dám mu na tu budku). Bejt teda nějakej udělanej kriminálník. Mi neřikej že se tam nenašel nikdo vo hlavu větší a vo dvacet kilo těžší.

Lamicka 

"Blinkanec" čtu vod začátku, vždycky když to vidim napsaný... a nějak mě to nikdy nepřekvapilo

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:22

barbucha hele já si myslím, že prostě ten nimbus fotbalisty a VIP tam zafungoval. Netuším teda, jak to tam chodí, ale pro běžný zloděje a násilníky je to dotek něčeho vyššího. Vždyť ho vídali v televizi, hrál v cizině, byl tam úspěšný... A on je cholerik a ty jeho výlevy v telce byly xkrát, takže věděli, že to taky umí. Nevím, fakt netuším, jak to tam bylo, ale myslím, že se to všechno brzo dozvíme, protože stejně jako Kájínka ho bude za chvíli všude plno. Což teda já osobně nechápu, ale lidi mají tyhle "padlé celebrity" asi rádi nebo co.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:29

Torrah 

No maj rádi zejména ty, který na sebe vyblejou úplně všecko - laskavý čtenář má pak dojem, že se s dotyčnou hvězdou osobně kamarádí. Kdepak nějakej náfuka, kterej si hlídá soukromí, to neni nic pro konzumenty Blesku.

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:30

barbucha asi tak :)

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 04:34

My mu taky přispíváme na popularitu, když o něm čteme. A jak dlouhou už tu jede? Dva dny?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 10:14

Čo je to ten blikanec, niečo ako blivanec? :D

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 10:49

paktofonika 

To je, že mu přeskočí a udělá nějakou hroznou kravinu, třeba na hřišti příšerný faul, kterým zničil celý zápas. Taky jsem si to musela nechat vysvětlit.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 16:23

Kdo by si chtel doplnit vzdelani a zjistit, jestli patri do tymu Tofi nebo Vaculik, na tv prima je Vitr v kapse :) 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 16:24

miluju navrhy Instagramu, jaky profily bych mela sledovat

Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 16:33

711990Nejdriv jsem si myslela, ze to je spodni pradlo, neni, jde na podium. Fakt desnej filtr....

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 16:42

Liesel ja prave taky! Ale asi jsou to saty

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 17:06

Šaty jsou proklatě sexiiiii teda a ten filtr na maximum, hrozny toto

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 18:18
Reakce na 711990:

Liesel ja prave taky! Ale asi jsou to saty

​měla by si dát Ivča bacha na tu formovací/stahovací kombiné, v průstřihu jí kouká ven...

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 18:19

clothilde lol no jo! Nebo je to narolovanej spek

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 18:51

Jééé, čertík s kozama

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 19:43

clothilde A ja som myslela, že má na sebe len podprsenku a kombiné je to čierne :D

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 20:56

Saty Blanarovičové přesně odpovídají její osobnosti. Měla jsem "cest" vidět a slyšet její moderování. Dvojsmyslné rádoby vtipné narážky tvořily většinu mluveného slova.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 21:04

notna a obecenstvo hýká pri slovech... pánové se postaví, jdu na jedno, venku je vlhko,.... Jezis to je strašný 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 10:22

Tohle je prý zatraceně sexy model.