VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 22:00

A na to se jaka laka sambo nebo k cemu to je dobry?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 22:03

Lama_z_Lana eeh no znáš ten nechutnej vtip jak Eva v ráji leze do moře za Adamem a Bůh za ní volá: sakra Evo nelez mi do té vody nebo to z těch ryb nedostanu!

Offline Torrah
Avatar
3282 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 22:15

viktorka_od splavu tak ten mě dostal do kolen, ten jsem neznal, uááá

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:15
Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:27

stes  stylista Sam Dolce.. to mi pripomina jak jsem videla kousek nejakyho obskurniho televizniho poradu kde holky nakupovaly sileny hadry snad u vietnamcu a pak hodnotil osmany lafita, jako komedie hodne dobry:-)

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:31

viktorka_od splavu jo, sam dolce je dobrý :-) :-)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:55

stes ja nevim, kde se furt bere to oslovovani Kate Zemanova, Alex Mynarova Jestli ale nekoho lituju, tak je to Babisova, na jejimz vyrazu bylo videt, jak se dedka pri valcicku stiti

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 11:25

razorblade no mě ji zas tak lito neni, holt zivot neni jen prochazka ruzovym sadem v capi farmě. Osloveni Kate povazuju za silenost a trapnost, ja myslim, ze to musi bejt trapny i ji. Alex si pamatuju, ze ji obcas psali jeste na ct1, tak mozna, když je to zkratka, tak budiz, ale Kate děs běs 

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:11

stes Ty šaty si měla obléct spíš stará Zemanová, na mladý holce bych raději viděla něco jiného teda....

Offline Torrah
Avatar
3282 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:27
Reakce na Garfie:

stes Ty šaty si měla obléct spíš stará Zemanová, na mladý holce bych raději viděla něco jiného teda....

​Přesně, zrovna jsem to šla napsat

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:30

Torrah Mně se totiž docela líbí, ale jsou moc usedlé. Myslím dokonce, že Zemanové by mohly slušet, kdyby je měla na míru. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:36

No ty saty jsou usedle abnormalne, je ji 26... Zacina se asi pomamovat

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:43

Lama_z_Lana ja by som to vystavila na viditeľné miesto a uvádzala tým do rozpakov návštevy

Offline Torrah
Avatar
3282 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 13:02
Reakce na Garfie:

Torrah Mně se totiž docela líbí, ale jsou moc usedlé. Myslím dokonce, že Zemanové by mohly slušet, kdyby je měla na míru. 

Souhlasím, taky si myslím. Ale na tu mladou se nehodí, je z ní taková stará mladá. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 15:54

Nedávno jsem zabloudila na profil svoji oblíbeny zjevky, koukala jsem, co je novyho. Je to teda starší fotka, absolutně netuším, co to má bejt, ale je to maso teda.

Courtney Stodden

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 16:09

MP Meri po zvětšení obrazovky... No teda

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 17:31

razorblade stes přesně, Kate je příšerně trapný, zvláště když má být reakci na Kate Middleton. Si tak prý začala říkat sama.

A tak bych to zásadně vyslovovala jako Kate, vod Kate-řiny. Však se ta Kačena tak jmenuje. Ne?

Šaty mi taky přišly hrozný. Je v nich úplně utopena. Stará mladá. Holka má prostě vkus po mamince. A je to škoda, je to hezká holka. 

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 18:28

Dadoo Kate Mydláři, kdopak je dnes na řadě?

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 19:49
Reakce na razorblade:

stes ja nevim, kde se furt bere to oslovovani Kate Zemanova, Alex Mynarova

​Mně to strašlivě hejbe žlučí Jakože nějaký světový hvězdy, a přitom by jim sedlo spíš Jekatěrina se Sášenkou - k těm maj rozhodně blíž.

Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 22:21

MP Meri To je... éé... jako já se živím češtinou, ale na tohle nějak slova nemám. (a ten šílenej efekt, co to dělá na tzv. pravým zadku!)