VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 10:28

Sweet Potato mně to přijde jak plášť kterej si oblíkla když tahala ty přepravky pod stolem

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 10:29

Sweet Potato Třeba jo, když ten kabát sundá

Online Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 10:32

Sweet Potato no jak učitelka zdravovědy

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 10:34

Sweet Potato spíš zatraceně než sexy. Vypadá to jak z divadelního fundusu. Škoda, je to hezká ženská, ale asi jsem ji ještě neviděla nějak šik oblečenou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 11:01

Ty prsa nahnaný hore jsou až legrační, ta je k politování vždy ta Kostková, to je snad už umění vypadat furt jako trdlo.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 11:15

navíc ty boty.

Online Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 12:16

nejsou někde k dohledání fotky outfitu z prezidentského plesu. Nemůžu najít.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 12:53

Sweet Potato to je TAK hezká ženská! A vždycky TAK příšerně oblečená! Ona nemá vůbec vkustty boty jsou naprosto příšerný, a ty punčochy..

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 12:59

Dadoo Právě, tak hezká. A i v divadle mne baví. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 13:07

Sweet Potato V divadle je dobrá? Ve filmu mi přijde jako herečka fakt tragická.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 13:10

Pinot Noir Viděla jsem ji jen v nějakých lehkých oddychovkách, takže rozhodně nečekej zázraky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 13:47

Pinot Noir Sweet Potato když vona je prostě takovej ten typ holky od vedle, milá příjemná a i když normálně hezká, tak krasavice nebo osudová žena z ní myslim nikdy nebude, na to prostě není vůbec typ.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:01

Potrefenáhusa ale kdyz je upravena ve Stardance, je moc hezka. A s mikadem ji to sluselo hodne, postavu ma taky peknou. Jen ten civil nejak neumi.

Online Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:04

Ginevra děkuju, právě, že jsem viděla jenom tyhle, tak jsem čekala, že toho bude někde víc-

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:11
Reakce na Kokoska:

Potrefenáhusa ale kdyz je upravena ve Stardance, je moc hezka. A s mikadem ji to sluselo hodne, postavu ma taky peknou. Jen ten civil nejak neumi.

​strjnej typ je daniela pisarovicova, kdyz ji upravej do zprav, tak ji to vzdycky hrozne slusi, ale jakmile si obleceni vybirala sama, tak to hned pozname :D

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:18

Kokoska Jo, přesně. třeba tady. Není to nejlepší fotka, ale pro představu

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:36

Kokoska prostě jak ji vystajluje někdo jiný, vypadá dobře. Jak je to na ní samotné, je to děs běs. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 14:57
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir Sweet Potato když vona je prostě takovej ten typ holky od vedle, milá příjemná a i když normálně hezká, tak krasavice nebo osudová žena z ní myslim nikdy nebude, na to prostě není vůbec typ.

​To asi ani být nemusí. A proto i myslím je tak oblíbená, že je taková hezká, ale naše.

Kokoska Ve Stardance se na ni kouká vždycky dobře.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 15:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir Sweet Potato když vona je prostě takovej ten typ holky od vedle, milá příjemná a i když normálně hezká, tak krasavice nebo osudová žena z ní myslim nikdy nebude, na to prostě není vůbec typ.

​Mně se líbí, i bych řekla, že může být krasavice. Jen jako herečka mi přijde zoufale netalentovaná. Přehrává, kdejaký ochotník je podle mě uvěřitelnější ;)