VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:05

barbucha Ale zato copanek ma az do prdelky sahajici...

Online SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:21
Reakce na barbucha:

 že má v poměru k trupu krátký nohy?!

řekla bych, že jí je opticky zkracuje ten obrzadek

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:51
Reakce na Pavlena:

barbucha Ale zato copanek ma az do prdelky sahajici...

​jojo, copanek blemcajici mezi pulkama me hned zaujal...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:52

tv za mě prdel dobrá, ale ten cůpek blek

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:10

viktorka_od splavu Já bych radši, kdyby mi narostl ten cůpek než prdel

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:44
Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:56

Pinot Noir podle me má teda hezčí zadek než ohunek. Mně to připomíná ty bradky čínských starovekych hodnostaru.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:58

continuity No tak s copem se vždycky dá něco dělat (ustřihnout), ale ty podušky, na kterých se podle mě nedá ani sedět?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:02
Reakce na continuity:

Pinot Noir podle me má teda hezčí zadek než ohunek. Mně to připomíná ty bradky čínských starovekych hodnostaru.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 08:24

Řepku by si prý každý nejradši odvedl domů a měl ho jenom pro sebe. „Kdykoliv vyjde z bytu, jdou za ním davy lidí, kteří se ho chtějí jenom dotknout a něco mu říct. Legendou bude k nelibosti některých lidí, kteří o tom můžou jenom snít, vždycky. A vždycky taky bude zažívat soudy a názory lidí, na které se neptal. Cokoliv udělá, polovina lidi adoruje a druhá polovina odsoudí. A cokoliv taky je a bude pro určitou skupinu špatně. On sám se tomu směje a i díky tomu dělá silnější nás oba,“ prohlásila Kateřina, která se těší na další společné zážitky s Tomášem.

Zdroj: https://www.extra.cz/katerina-kristelova-zari-stestim-takhle-zkrasnela-po-navratu-milovaneho-tomase

Tož tak

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 08:29

Pinot Noir hlasim ze na takom zadku sa nesedi zle , akuraz uz ho nemam taky pevny a ani ten pas uz nie je stihly

ale ten copik je strasny 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 08:33

Janulik03 až si udělás fotku s photoshopem, budeš mít taky

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 08:52

Janulik03 o tu pevnost právě jde. Na příliš nahuštěných pneumatikách se taky nejede pohodlně

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:02
Reakce na barbucha:

​Jde, když máš dobrej filtr, ty trdlo

Bohajeho ta prdel je strašná. A že má v poměru k trupu krátký nohy?!

​Jo holka, těch aktuálních je dost na to aby se bejvala aspoň ňáká bez filtru vyloupla, prostě dřív málo jedla asi

Online Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:13

Mne přijde nejhorší ten copanek, tyhle canfourky mi přijdou tak hrozne hnusny, vůbec nechápu, proč si to pěstuje, vždyť by mohla mít krásný dlouhý vlasy v nějaký rozumný dylce, kdy to ještě nejsou tyhle tenký chrouny

proti zadku nic nenamítam a absenci celulitidy ji krvavě závidím 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:15

Mutziputzi 

To bude tim!

Eště pár takovejch fotek a budu taky málo jíst nebo vůbec, mně se z tý prdele fakt regulérně navaluje. 

Nakonec hlady ztloustnu a zažaluju tě a eště extra i tu prdel za fyzickou i psychickou újmu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:28

Potrefenáhusa Myslim, že slabý urousaný chrouny nebudou její případ, já mám fakt docela dost vlasů a kdybych si upletla pevně cop a až do konečků, bude to vypadat nemlich stejně, tohle neni takový to lesanovský pěstování za každou cenu. Řekla, že to je varianta copu praktická na pláž naopak.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:36

Mutziputzi nevim, mně se to nějak hnusí, přijde mi to jak přerostlý nehty. (a určitě závidim, protože mám tři vlasy nakrátko)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:42

Potrefenáhusa to já nevim, ti nevidim do hlavy ani na hlavu

Online Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:45

Mutziputzi no já tuhle stála na poště za paní, která měla fakt cop nekecám tlustej jak lidská ruka, fakt ale úplně takový ty indický vlasy, tak to i když věřim, že na tu údržbu to musí bejt strašný a nic jinýho, než ten cop, z toho asi neučeše, tak to mě závist bodala hodně. Ocásek na zadku nezávidim.