VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 09:57

Potrefenáhusa to jsem videla vcera na lyzich, pani mela dva francouzske copy od vrsku hlavy a jeden pramen vlasu v tom copu byl jak muj cely culik. Taky jsem byla zelena závistí :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 10:04

PotrefenáhusaPodle měfakt záleží na povrchový úpravě hlavně, když si vlasy nerozčešu a nenapajcuju kondicionérem, taky si upletu cop tlustá ruka, když je projedu tangle teezerem a něčim namastim, upletu si Kim ocásek...jak už jsem psala, k moři podle mě perfektní a praktický takhle utaženej cop.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:10

Mutziputzi hele ja mam rovny vlasy a kdyz si je rozcesany zapletu takhle do jednoho copu, tak teda vazne nekonci takhle uboze...proste je normalne tlustej. A to v nem nemam vsechny vlasy ke konci. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:25

Pinot Noir  vlastne mas pravdu

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:26

stes to som skusila raz a vyzerala som smiene. Teda vytunila som si ksicht

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:28

711990 No právě, domotej to do konce, namoč a máš vocásek

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:31

Mutziputzi to nejde uz vic do konceale tak ze aes to ty, jeste to namocim. Ale trvam na tom, ze takovej vocas to nebude

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:34

Mně teda přijde zábavné, že se nejvíc řeší cop

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 11:35

Sweet Potato pac na ten zbytek uz sme zvykly...

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:00

Sweet Potato Mě ten cop taky zaujal. Včera jsem poprvé viděla Úsměvy smutných můžu a tam se Švehlík ptá svého kolegy v léčebně, zda jsou ty dredy praktický. A on mu odpovídá něco ve smyslu, že teď už dobrý, ale když byly delší, že si je pos... A při téhle fotce mi to hned vytanulo na mysl :-)

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:20

Já jsem jako dítě měla tlustej cop, o kterém píše Potrefenáhusa v délce přesně do půlky zadku, a nechtějte vědět, co jsem s tím od spolužáků zkusila a k čemu všemu by se (mi) podle nich takový cop mohl hodit v průběhu základky mi ho máma naštěstí zkrátila někam nad pas a přestalo to provokovat. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:22

Mohučanka Moje mama ještě zažila kalamáře, to prej byla s dlouhejma copama taky lahůdka 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:22

711990 To si piš že jde a zadělává se to takovejma těma minigumičkama, pak to namoč a povíme si

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:24

Potrefenáhusa No to jo, namáčení copů do kalamáře...zlatý vodovky.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:24

Mutziputzi uz jsem to zkusila a mas tak napul pravdu:D kdyz to zapletu z vysoko vycesanyho culiku, tak je ten cop mnohem tenci a jde zaplest az dolu. Ale porad trvam na tom, ze to nemusi nutne byt takovej ubozak. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:29

711990 No nemusí no, ale ten cancour se udělá u takhle dopletenýho copu i z toho tlustýho jak ruka, když to umotáš jako Kim, to neni případ typické středoevropanky co si pěstuje pár chlupů pod zadek

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:29

711990 Ále... co nemá v copu, dožene na prdeli

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:30
Reakce na Sweet Potato:

Mně teda přijde zábavné, že se nejvíc řeší cop

​Že? Přitom to není nic, co by nevyřešily nůžky. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:32

Mutziputzi hele, to přeci nejsou její vlastní vlasy - to by je muselá mít ke pod prdel

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2020 12:38

stes Taky myslim že nejsou a tim spíš by si nenachala naplést pět chlupů ve třech řadách, prostě i hustý vlasy když se zapletou takhle, udělaj takovejdle vocásek