VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:04
Reakce na barbucha:

Catherinne 

Proč Ikea?

​Modro žlutý?

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:10

barbucha mne se moc libi ty saty. Ale ten zbytek..

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:15
Reakce na EDITH4B:

​Modro žlutý?

​Jo tak to jo

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:30

barbucha jo, modrá, žlutá...přitom ty šaty jsou krásný. Vyčesaný vlasy a krásný subtilní střevíčky a bylo by to jinde...

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:35

barbucha ....mi ta paní přijde jako ty typy nejsem hezká, tak to ještě dotuním a budu ošklivá. Nevím, co je horší, jestli účes, kabelka nebo boty. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. února 2020 11:00

stes já myslim, že ošklivá vůbec neni, ale tahle ofinka je prostě průser, to nepochopim

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 11:24

Mutziputzi ofinky jsou průser tak nějak vždycky (ne ofiny, to je jiná)

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:11
Reakce na stes:

barbucha ....mi ta paní přijde jako ty typy nejsem hezká, tak to ještě dotuním a budu ošklivá. 

​Já to zas vždycky vidim jako nejsem hezká, tak to dotuním a budu aspoň zajímavá. Výsledek je ale většinou ta ošklivá

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:24

barbucha modelově Hrzánový "stylizace děvčete z Dachau" v Díky za každé nové ráno

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:29

barbucha jo, ty tam máš ještě mezičlánek zajímavá...:-)  to já jedu rovnou na výsledek, kterej je stejnej

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:36

stes 

To neni mezičlánek, to je rozdíl mezi záměrem a skutečností

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:48

barbucha :-), já jsem si u některých naprosto jistá, že tam záměr není, ikdyž u výše postované paní asi jo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:35

Oscar Vanity Fair party, báječný všechny tři

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:46

zato tohle se paní už trochu vymkloPřitom hezká ženská, mít to o 20 cm delší. nic by se nestalo, naopak

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:49

Mutziputzi Tyhle dobrý....Emily už teda o něco horší :-)

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:51

A pro ty z nás, co se nechápaly tu dámičku z českého candrbálu - byla světová

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:52

LadyMary Emily jde asi na beach

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:53

LadyMary mně se Emily líbí

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 11. února 2020 14:57

Mutziputzi Já proti tomu outfitu asi nic nemám, ale teda rozhodně na jinou příležitost....top vypadá jako vrchní díl plavek...sukně super. Dohromady tak na nějakou luxusní party u bazenu ;-) Ale Emily musí být vždycky polonahá, takže mě to u ní už ani nepřekvapuje.....

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 11. února 2020 15:01

stes jako tahle pani ma rozparek hodne vysoko, podle meho az nevkusne, ale srovnavat s tou upocenou damickou z ceskeho plesu fakt nejde. To je nebe a dudy, tahle balancuje na hrane, ale porad jeste balancuje, tamta vypadala jako lacina cuchta nekde od Cesky Skalice... :/