VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:33

notna já vlastně nevím, asi to jak píšeMagráta 

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:40

Není zjev....a řekla bych, že je víc šik než před 6 lety  (je jí 82)

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:03

Ava 

Moc pěkný.

Nevim co je horší - když jedný lezou spoďáry a špek nad nima, nebo když nás druhá oblažuje holou frndou?

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:16

Ava no tak to je husty..

A kdo ty damy jsou? 

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:21

barbucha no, tak u té se spoďárama si můžeme prohlídnout i celou podprdu... hele, asi to je nějakej promyšlenej koncept, kterej jsme nepochopily!

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:25

bram nevím, byly v Blesku ve fotogalerii z obou plesů, beze jména, myslím, že prostě nějací řadoví hosté. O to je to pro mě nepochopitelnější. Myslím, že nejsem úplně prudérní a ještě to jakž takž chápu u celebrit, že chodí polonahý, protože show, image a popularita etc., ale co napadne "obyčejnou" ženskou, co je pozvaná na ples nebo si na něj koupí lístek, tam jít s prominutím fakt s holou frndou... to mi hlava nebere.

Offline Peggy
Avatar
77 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:26

Mám pořád takovou staromódní představu o plesech, že se na nich v prvé řadě tančí. V některých těch kreacích a botách to dost dobře není možné. 

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 16:28

Peggy to si rikam taky

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 10. února 2020 17:28

Ava Tak tomu říkám masakr  to snad není možný!! Zajímalo by mě, zda si ty osoby o sobě myslí, jak jim to sluší.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 10. února 2020 18:04

Malenge určitě, jinak by v tom nešly, ne?

já dnes prvně na vlastní oči viděla čerstvýho kačera, plus 5cm řasy a asi ještě nějaký další zásah v obličeji nebo to byla těžká kocovina, kdoví, prostě slečna byla taková oteklá, zateklý očka, pusu jak po náletu sršňů, botasky na podpatku a sebejistota z ní jen tryskala.-) pohled to byl fakt bolestivej

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 10. února 2020 18:46
Reakce na Zarinya:

ty rozparky jsou strasny.

No já nevím, čéče, aby tomu dalo říkat rozparky, tak tam muselo být co rozpárat... ale tady se evidentně nedostávalo látky

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 07:25

A Oscara za zjev roku vyhrává... Darja Kaščejeva z Prahy!  Ta to teda tomu hollywoodskýmu pozlátku natřela!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:19

barbucha Fotku nevidím :-(

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:29

barbucha jako jela jsem od hlavy a říkám si dobrý, co je na tom špatnýho. až jsem dojela dolů

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:35

barbucha Videla jsem s ni pred par dny rozhovor v Art zone a je skvela. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:46

barbucha Fotku nevidim, nasla jsem tohle a i kdyz ja tyhle vosklivka typy nemusim, tak strasny mi to neprijde

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 09:22

Mutziputzi 

Copak vošklivka... za zuby nemůže. A ani by to nebylo tak hrozný. Ale ta kombinace saténovejch (?) šatů, úpornýho ladění punčoch s kabelkou (hroznou), korunovaná úděsnejma křuskama... to je přesně styl Marušky Doležalový, známý to brněnský free intelektuálky

(nevim proč fotka - ta samá - neni vidět)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 11. února 2020 09:48

barbucha pani v satech se mi libi, kabelka+zbytek je teda dobry peklicko:-)

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 11. února 2020 09:52

barbucha takový IKEA styl

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:00

Catherinne 

Proč Ikea?