VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 10. února 2020 08:29

Tak když jsme u Oscarů a zjevů...

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 10. února 2020 08:34

Nelíbila se mi moc ani Rooney M., přijde mi že je ten vršek překombinovanej, lezou jí z toho žebra... a do tý černý je moc bledá

Naopak Sigourney to sluší i s tou šňůrou od záclon

I tohle se mi líbí, poprsí do toho výstřihu tak akorát a barva jí jde

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 10. února 2020 08:38

barbucha zrovna jsem chtela dat Sigourney. Jinak me teda nenadchlo snad nic. 

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 08:49

Sigourney má pěkný šaty krom tý šňůry, ta mě připomíná takový to zavazování závěsů

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 10. února 2020 08:49

barbucha já jsem hlavně ráda za ty šaty až na zem, jinak ty vyvrácený kotníky a zdeformovaný prsty na nohou mi dělají uplně fyzicky blbě

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 10. února 2020 09:30

barbucha jsem na první pohled myslela, že té slečně pod Sigourney tvoří ten malej oscar součást účesu  jinak její šaty se mi líbí, ta barva je nádherná.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 10. února 2020 10:06

Malenge 

Jo, hezky jí to tam trčí Šaty cajk, Louis Vuitton model

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:07

t

tu nohu bych raději nevystrkovala

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:09

Tyjo, odmyslim si tu bílkou kytku a ty šaty, co má Penelope, jsou teda naprosto božský

Ty chci

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:45
Reakce na notna:

Moc se mi líbilo

​tohle je překrásný. Plus se mi taky líbily Natalie a Pénelope. A mám radost z nadílky cen pro Parazita.

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 12:09

Tak Betty tak..navíc má paní na tý fotce takovej divnej výraz korespondující s tou nohou....

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 12:10
Reakce na notna:

Moc se mi líbilo

​Tady je přesně vidět, že méně znamená více

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 12:13

A z druhýho soudku (tahle osoba je pro mě zhmotněný peklo)

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:48

stes ... ale vždyť je jen maličko umělá

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:52

stes Kdo to je? Jestli je to herečka, tak se snad i podívám, jak se s tak vypnutým obličejem dá něco zahrát...

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:53

notna já jsem četla že to je bývalá prostitutka a t.č. kamarádka Kardashianových ... tak nevim no 

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:57

Magráta Hm, na červeným koberci. Tak to je vtipný

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:09

Na plesech o víkendu vládl vkus v Praze i v Brně koukám...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:13

Avaty rozparky jsou strasny.

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:31

Ava to je příšernýa ještě teda k tomu odpornýmu prvnímu modelu ty letní (zřejmě) korkáče