VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:51
Reakce na Jiná Realita:

nová německá miss!

údajně jí je 35.

mně trochu přijde, že si její 40letý bratr nasadil paruku a šel trochu poškádlit porotu. promenáda v plavkách nebyla, tak nikdo nic nepoznal.

Bratr... ani ne, ale 40-45 jo. Hodne mi přípomíná herečku Zoru Ullu Keslerovou.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:52

Mutziputzi jestli se ti líbí, tak ti to neberu, každý má jiný vkus. mně přijde nehezká. pro mě je to dost chlapovitá osoba plná vrásek (čelo, oči, nad horním rtem), na 40 dobré, na 35 a na miss rozhodně špatné (pomíjím, že celá miss je špatná). už jen to srovnání se všemi ženami okolo pro ni není nejšťastnější.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:54

Tak Betty mutzi tady dnes tak jede, že se mě to vůbec nedotklo :D 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:55

40letý bratr

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:57

Jiná Realita jedu v čem nebo čim, na čem? nic se tě nemělo dotknout, ale ta kritika je směšná, odůvodnila jsem si ji asi příliš osobně nebo žiješ někde v Krásnově

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:57

711990 já jsem byla po půl roce od porodu odhadem +7 (přibrala jsem 18kg), ale jako do roka se to povedlo srovnat :) 

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:58

Mutziputzi nevyjadřuju se k miss, ale zbytečně do toho taháš rodinu reality

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:59

bram dekuju

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:59

Jiná Realita mně třeba vysloveně nehezká přijde i heidi klum nebo ta jasmína, samozřejmě darinka.. prostě takové maskulinní typy, ale přece se může spoustě jiných lidí líbit, to je individuální

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:59

Tak Betty sorry, nenapadl mě jinej důvod pro podobný ujetý soudy

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:00

Mutziputzijezus, konečně se tu probírají zase zjevy :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:03

Jiná Realita ale jo, v pořádku, mně tahle přijde 100x lepší než naše Králový a Stočesový například

Offline dzizisketa
Avatar
8916 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:03

711990

JJá su ještě furt asi 4 kila nad. Taky se cpu jak nezavřená. Ale to je určitě tím, do jaké mutantnosti se mi daří mimino krmit v podstatě jen mateřským mlékem. 

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:26

Matuš zpíval na plese

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:36
Reakce na 711990:

Simvas este nekdo napiste jak ste byly po pul roce na -10kg a ja se pujdu zabit

​Tak já teda ještě doplním, že jsem byla na 1/2 roce -10, ale ovšem nevydrželo mi to (po ukončení kojení a normalizaci spánku) a už jsem zase na svém. To už je lepší, ne? Ty jo....nebo horší?

Offline stes
Avatar
9112 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:38

Tak Betty no tvljinak teda hadry po rolincovy, ne? 

Offline Miru
Avatar
16644 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:42

Tak Betty 

to je teda kreatura.

zoufalec

Offline MP Marge
Avatar
6823 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:55
Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:58

na první pohled mi přišlo, že má na sobě overal

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:22