VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:04

Daridari Bože! Jako možná vypadá starší, OK, klidně jako pěstěná pětčtyřicítka, ale příšerně, muzeum, tvrdě a otřes?? Nechci bejt hnusná, tak o zrcadle nic psát nebudu, ale teda

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. února 2020 17:10

Daridari Hele 11 let je pekna radka let...a vy jste se vubec nezmenila, nevypadala jste taky treba lip? Dama je dermatolozka, jiste uplne blba nebude a zhyzdeny oblicej teda nevidim, navic fotka je urcite upravovana. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:14

Co je na ní příšernýho, ať se vyvaruji?

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:17

Mutziputzi sto ľudí sto chutí. Ja si myslím, že estetická klinika má v názve slovo estetika. Tak by ľudia podstupujúci zákroky za účelom skrášlenia mali byť krajší, mladší po ich absolvovaní.  Ja som zástancom skrášľovacích procedúr všetkými 20 timi. Ale s mierou, nech to nenarobí viac škody ako osohu. Je to môj názor,  určite má hromadu fanúšikov, ktorým sa páčí. Mne nie, to je všetko

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:21

JosVeď to nie je otázka inteligencie, či dáma preženie zákroky alebo nie. 

Je to vec názoru, tu sa vôbec nejedná o to, že za 11 rokov zostárla. Isteže, každý starne, v tom je to absolútne spravodlivé. Len prehnala zákroky, bez nich by podľa mňa vyzerala oveľa oveľa lepšie. 

To je môj názor, nikomu neberiem ten jeho.

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:22

Mutziputzi Presne tá prvá fotka zodpovedá tomu, čo som videla pred tými cca11 rokmi. A opakujem, bola veľmi pekná....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:22

barbucha Takze 2009 lepsi?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:23

Daridari Ta prvni je aktualni

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:26

Mutziputzi Všetky tie tri fotky sú celkom ok.......no ja som naozaj za posledné roky nevidela jedinú, kde by sa mne páčila. Ale naozaj je to o vkuse, každý ho máme iný

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:29

Daridari Zhubla, ted vypada jinak, ale plastikama zmrsenej oblicej nema ni omylem

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:44

Mutziputzi Podľa mňa si drží tú istú váhu. A vôbec si nemyslím, že má plastiku. Aspoň nie na tvári. A tiež si nemyslím, že má tvár zmrštenú. Naopak, má ju príliš vyplnenú  kyselinou a vybotoxovanú, k tomu vytetované obočie a urobené pery a celé to na mňa pôsobí umelohmotne a na niektorých fotkách nežensky a zbytočne staršie. Pritom mala potenciál vyzerať božsky. Na môj vkus sa zhovadila a to isté urobila svojej sestre. 

Možno preto som to vôbec okomentovala, že pre mňa je to príklad ako z pekného urobiť nepekné....

keby bola odjakživa škaredá, tak to ani nekomentujem. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:47

Daridari ak sa tu hodnotia instagramové fotky, ťažko argumentovať, videla som Pallovú naživo a súhlasím s tebou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:50

Daridari To si rozhodně nedrží, psala, že za 6 týdnů zhubla 7 kilo...no, tak já osobně jsem ráda, že ulice nejsou plný podobnejch příšer, to bych nerada, zaplať pámbu za  přirozeně krásně stárnoucí spoluobčanky

Online Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:55

Mutziputzi hele já vim, že se ti asi nelíbí, jak se tu některý vyjadřujou o tej paní, ale nezatahuj do toho přirozeně stárnoucí spoluobčanky, jak ty k tomu přijdou? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:57

Ounz Přirozeně krásně stárnoucí, pozor. Navíc jsem jedna z nich zatim, až jednou budu volit zda se vydat cestou Aleny Pallový nebo Evy Holubový, myslim, že se dam v Alči stopách.

Online Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:59

Mutziputzi No dyť jo, vydej. 

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 18:01

Dámy, tu sa vôbec nejedná o starnutie. Napr. taká Dara Rolinc je pre mňa teraz oveľa krajšia ako pred čo ja viem, 15 timi rokmi. Ide na to všetko s vkusom a citom. 

U Palovej mi ten cit pre vkus nejako chýba....ale môj názor, môj vkus.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 24. února 2020 18:02

Mutziputzi No počkej, ale Pallová je stejně stará jako ty, ne? Bych posečkala ještě s tím stárnoucím vzorem...

Offline Daridari
Avatar
1131 příspěvků moje polička 24. února 2020 18:03

milacka veď to, fotky a real sú dve rozdielne veci. Určite každý máme lepšie a horšie fotky, že áno

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 18:07

Garfie O 2 roky mladší, já holt začnu pozdějc