VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 26. března 2020 18:48

Krehutka podobne blbosti mele v TV Duka, ze je mozne, ze to je prst Bozi a varuje nas tim, ze technika neni vsemocna... kdyz ho otec v detstvi trestal, tak to pochooil az pozdejc, ze to melo duvod tak ted je to mozna podobny... posloucham na pul ucha, mozna jsem to blbe pochopila.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:13

Krehutka 

Tyhlety chytráky bych nakopala... se jako z toho radujou, ne?

Si tak představuju tetinu, která je šeredná jak vopice, nikam nejezdí a nic si nekupuje, a teď to srdečně přeje i těm ostatním

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:19

barbucha nemyslim si, to postupujou hlavně ty mladý. A nějak si to všechno neuvědomují, viz Třeštíková to shrnula u Farné někde na síti. Na ty mladé to sedí, postují, protože nedohlédnou, že oni za to sice zaplatí tím "domácím vězením", kdežto ti staří a nemocní si tohle fakt nezasloužej.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:24

Karja 

Ba ne, na FB jsem už takovejch mudrců taky pár zahlídla, a podle profilů jsou ty spíš ty vo kterejch mluvím.

No je to fuk, vono to jde asi napříč generacema. Škoda že jim nesepne, že se to bude týkat ještě i minimálně jejich dětí, anžto voni sami tu krizi, která z toho vyplyne, prostě už nevytrhnou. Tak jsem zvědavá, jak jejich potomci budou reagovat, když jim začnou kázat ať si například místo cestování užívaj rodinný vztahy...

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:28

barbucha Tak u mě bohužel i ty mladý:-/. Takový jako já teda:-D Takže mlady? No každopádně je to dementní, ono jim to secvakne, až se nedoplatěj na hypo a další. U nás je na tyhle krize hodně super kraj, samý výrobní firmy a pak kde nic tu nic, všichni budou čumět.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:29

Karja 

Jo, to bude teprve radosti!

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:13

Karja no bude to vesele...

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:18

rasaNori Jojo, navic moje vekova skupina mi prijde, ze zije hrozne nasponovane. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:31

Karja jsem si ten prispevek sla najit a nekdo tam pise, ze je ta pandemie DAR? 

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:33

Lamicka Hoď prosím odkaz, to bych si ráda přečetla. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:45

to jsou otresne dristy, snuska nablblych klise a generalizovani, az to boli 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 27. března 2020 14:04

Lamicka Maloco me vzdycky tak nasere, jako tyhle pindy.

Ale lidi s tim neprestanou. Ja jsem se napriklad dozvedela behem sve nemoci tolik takovychhle sracek, az to hezky nebylo.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 27. března 2020 14:05

Lamicka Dík :-)

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:33

Lamicka bože to sou kydy, já to úplně nesnášim...a nějaký pako tam píše, že Třeštíková na všem pozitivním hledá jen to negativní, lol jako..

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 27. března 2020 20:40

Ounz no presne

Offline Gellnerova
Avatar
1107 příspěvků moje polička 27. března 2020 20:49

Luna Mně před 25 lety umřela matka na embolii a jedna pámbíčkářská kráva (omlouvám se - normálním inteligentním věřícím takhle rozhodně neříkám) opakovala našemu otci, čerstvýmu vdovci, že to na něj Bůh seslal jako zkoušku a vybral si právě jeho!!! A jako bonus dva polosirotky - protože ON je ten vyvolenej, kterej to zvládne a poučí se z toho. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. března 2020 20:52

Gellnerova takovým kravám se u nás říká piča. pardon

Offline Černá kočka
Avatar
1751 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:59

Gellnerova A takovým lidem vydržím ten jejich názor přesně do momentu, kdy se něco zlého nebo nepříjemného dotkne jich.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:21

Gellnerova 

1. Me mrzi, ze uz tak dlouho jsi bez mamy, muselo to byt tezky

2. Tyhle slepice si mysli, ze POMAHAJI!!! To je na nich to nebezpecne. Ja jsem si vyslechla kravin, napriklad, ze vesmir asi zaznamenal informaci, ze uz tu nechci byt..  No konec.