VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. května 2020 10:12

viktorka_od splavu v sobotu.Pondeli maji volno za sobotu.

V cesku neni otevrene kadernictvi v sobotu?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. května 2020 10:13

Aranel tak

Online viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 20. května 2020 10:28

Zarinya normalne ne, ale cesou na objednavku svatby ap (co vim, nevim jak treba c.)

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. května 2020 11:05

Tulipe Ta morálka byla spis na ta courani na kavicky apod. A ano, neplatí to pro každého.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. května 2020 11:35

Zarinya normalne ne, ale cesou na objednavku svatby ap (co vim, nevim jak treba c.)

​tady jsou kadernictvi v sobotu dost narvany.:-)

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 20. května 2020 12:45

Zarinya kadeřnictví, kam chodím já, má v sobotu normálně otevřeno od rána do večera a taky mají plno.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 20. května 2020 23:09

Zarinya v praze jsou...

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 22. května 2020 10:21

Zarinya viktorka_od splavu 

Já jen po domluvě, párkrát do roka, ty dva dny volna si hodně hlídám.

To je složitèjší pohled na věc. Včera jsem třeba měla první volný podvečer, předevčírem jsem odcházela 22:15. Jiné večery je to podobné. Ale už zařazuju volné rána, jinak bych odpadla, protože o ty večerní termíny je prostě větší zájem.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 22. května 2020 10:24

quebrada Tak odjakživa přece:

pondělí den zavírací

umrlci na rekreaci

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. května 2020 11:10

Catherinne tak ja plne chapu,ze sest dni v tydnu se dlouhodobe delat neda,proto chapu ty zavrene pondelky....i v hospodach(pokud rodinny podnik)

kazdy jak mu vyhovuje.....kde maji zamestnance tak je otevreno tech sest dni v tydnu,ale pak nektery den dostanou volno.Kdyz si tam sama tak si regulujes jak vyhovuje tobe.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 22. května 2020 12:17
Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. května 2020 14:55

Sweet Potato teda nechci bejt puntickarka (ale jsem a nemuzu si pomoct ), ale pokud me pamet neklame, zrovna v to Frantovi nebojsovi byl zaviraci den ponekud nelogicky utery.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 22. května 2020 15:01

Prosperina 

Pravdu díš.

Jinak zavírací den v úterý by měl být trestný. Kdysi jsme dovlekli na puťáku celý štrůdl zpruzených dětiček na zámek tuším v Doudlebech.  Celé Československo mělo památky spořádaně zavřené v pondělí - jen tady v úterý!

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 22. května 2020 15:06

Sweet Potato my od jiste doby vime, ze Lunedi je italsky pondeli:D

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 22. května 2020 15:08

Zarinya Takhle to má moje kamarádka kosmetička. Otevřeno v sobotu a v pondělí volno a víceméně i v kadeřnictví, kam jsem chodila měli v sobotu. Nějak se tam střídali.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38687 příspěvků moje polička 22. května 2020 15:46

Sweet Potato Doudlebové jsou holt sví, viz dneska muj příspěvěk ve vinárně nebo kde

rasaNori do Řáma jsem dělala předem itinerář, když se k tomu připočte, co všechno je nepřístupný v neděli, byl to trochu oříšek

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 22. května 2020 15:51

Potrefenáhusa Četla jsem ho. A o Doudlebech jsem něco podobného čítala už kdysi dávno. Jen nevím, jestli to byli ti nad Orlicí?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 23. května 2020 12:24

Sweet Potato Doudlebove uz jsou jen jedni, takze urcite ano. (Postavili zamek a kostel v me (skoro) rodne vsi a o ten kostel jsme se pak nekolik let starali, i za nami prijeli, kdyz jsme exhumovali kosti jejich predku z krypty  a kdyz se znovu pohrbivaly).

Online barbucha blogger
Avatar
35648 příspěvků moje polička 23. května 2020 13:23
Reakce na Sweet Potato:

Potrefenáhusa Četla jsem ho. A o Doudlebech jsem něco podobného čítala už kdysi dávno. Jen nevím, jestli to byli ti nad Orlicí?

​Zámek Doudleby nad Orlicí postavili páni z Bubna (a Litic), potomci ho mají zas... moc hezká stavba.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 23. května 2020 13:26

Solathis To je hezké.

Ale ti Doudlebové, co si bere do úst Potrefenáhusa  jsou ze stejnojmenné vesnice někde u Budějc, jestli se nepletu.