VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:01

barbucha s vyplandanym vystrihem

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:04

razorblade 

Ale koukám, že se schovala

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 18. května 2020 10:22

barbucha paní Monika je decentní jako vždy   a Babiš ten sugar daddy výraz 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 18. května 2020 14:38

barbucha Nejenže je celá Štiková, i bydlení má v podobném duchu

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 18. května 2020 15:34

barbucha no nazdar, to je strasny, ta babisova

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 18. května 2020 17:15

stes 

Celá princezna Diana!

A ten vkusný interiér!

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 18. května 2020 17:51

barbucha co Diana.. Zlatovlaska. In natura musi bejt priserne zmalovana, fotka make-up žere, ovsem u ni ani náhodou

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:12
Reakce na stes:

barbucha co Diana.. 

​Ten prsten!

Prostě elita každým coulem.

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:27

barbucha A ještě nikdo nezmínil tu decentně odhalenou koz*, ehm ňadro  ta ženská fakt nemá špetku soudnosti.

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:41

barbucha jo prsten, to jo, z toho mi prechazi zrakMalenge koz* snad raději ani nekomentovat

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:42

barbucha to je k pláči! To má být naše reprezentace... 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. května 2020 21:01

barbucha princezna na zámku! všecky jí akorát závidíte krásu, barák a manžela!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 18. května 2020 21:03

Jiná Realita rozhodně já teda myslela že to je někde v hotelu, a ono to u nich doma? to teda voči přechází

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. května 2020 21:12

viktorka_od splavu já nevím, možná je v paláci nějakého jejich známého :D putina třeba.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 18. května 2020 21:13

Jiná Realita nějak se nemůžu rozhodnout, co z toho jí závidím nejvíc

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 18. května 2020 21:45

Kokoska Ja teda tu postavu, no! Kdyz uz to tak vystavuje, tak at se docka;-)

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:21

Teda ale s tema penezma si aspon mohla najmout nejakyho poradnyho architekta.. 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:26

bram To bude  její prace.někde četla, že Babišová dělá bytový design. 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:26

notna cože?

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:35

continuity

JJj, zarizovala tu jejich restauraci na fr. Riviéře (nebo v Monaku nebo kde ji mají).