Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:25

Zu tak ať to vyzkouší. Ta kosmetika není nijak drahá a jestli využije ještě té slevy. Já přes složení zas žádný odborník nejsem, ale z diskuzí tady i jinde jsem pochytila, že je ok.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:46

prďola doporučené dávkování je 2 měsíce, pak na 2 měsíce vynechat a pak znovu brát 2 měsíce. A tak dokola. Mluvím o tom připravku od Zapoměla. Už zobu, ale teprve 3 dny.

Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:57

Kan Nevím a myslím si, že spíš neexistuje (to by byl pro výrobce houby kšeft, ne? )

Hlavně důvodů, proč třeba vlasy vypadávají víc, než by měly, je hodně a tedy i prostředky pro nápravu by mohly být různé. To, co mám vyzkoušené a vím, že funguje ve většině případů je biotin, methionin, přeslička (jako skvělý zdroj přírodního křemíku). No a potom i řada stopových prvků nebo vitamínů - ale u těch je otázka, jestli je naše tělo umí zpracovat a přijmout i v potravinových doplňcích nebo jenom ze stravy. Co jsem měla možnost přečíst si z různých studií, tak je to spíš hodně velká mizerie. 

edit: ještě pro úplnost dodávám, že na podporu růstu vlasů skvěle funguje i vit. B12, ale v tomto případě dávám přednost použití ve vhodném kosm. přípravku než suplementu

Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 13:00

ionicera To jedno balení by na ty 2 měsíce mělo stačit, ale další pokračování už je s dalším balením. Ale co - hlavně ať to pomůže!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 14:12

zlatahouba děkuji :)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 14:27

prďola Díky

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 14:59

a

jedu na víkendovou bojovku, kterou si s kamarády navzájem připravujeme. Fyzička 0, mozkové buňky 0 (letos to připravuje ultrainteligentní kluk, nevyluštim vůbec nic), tak aspoň na to v noci uvidim když už nic a možná se neztratim.

Online continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 16:19

andulka01 ledlenser je top. Budeš spokojená. 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 16:24

andulka01 Noční bojovka v terénu? Užijte si to, držím palec, ať lusteni jde dobre.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 16:34

andulka01 Hezkyyyy. 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 18:53

prďola tak snad pomůže. Mám 3 možné příčiny . Megastres, covid, očkování proti covidu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 20:37
Reakce na RoSa:

Mirka dík, nefunguje... to bude asi až v ty dny, co? jak to je, 17-19.9.?

​Jo je to až v ty dny... vydrž, mám tu Marianne komplet a nic moc nevyužiju.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. zaří 2021 14:54

Otruby

Proč nikde nemají grahamovou mouku? Je to zakázané? 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 02:20

andulka01 taky potřebuju novou čelovku...

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 09:15

Evaeva Mohla bys, prosím napsat, který krém Ti svědčí? Já mám v období září-prosinec pleť citlivou a suchou.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. zaří 2021 09:33

Mirka já používám tenhle. Není hutný, pálení kůže po mýtí mě přešlo skoro okamžitě. Mají i variantu s SPF.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 09:45

prďola obdivujem tvoje vedomosti

Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 09:57

milacka Díky! Ohledně potravinových doplňků jsou moje znalosti jen okrajové, ale občas v rámci různých článků/studií člověk narazí na informace ohledně vstřebatelnosti a využití různých forem podání, to bývá velmi zajímavé

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 10:11

Evaeva Moc děkuji!