Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 21:29
Reakce na Sweet Potato:

nonemy Chceš říct, že jsem dala 2,5 litru za krám, na kterej se musí dát ručník?!

​no ten dokoupis za patnactset.....

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 21:39

Zarinya

Túdle núdle. Proběhlo hromadné testování podložky. Byly jsme 4. Dvěma neklouže, jedné trochu, čtvrtá si určitě vymejší a klouže schválně!  (Aneb ten svetr tě nemůže kousat!)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 21:42

Sweet Potato

no,ale nastve to.Ja mam obyc z Aldi za 10eur a neklouze.:-)

Online RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 21:50

máte určitě to slevový vydání Marianne... v jakym termínu budou ty dny?

a... neni tam kód pro nákup na alza.cz ? potřebovala bych tam něco, tak kdyby to šlo levnějc, bylo by to fajn... dík!

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:27

RoSa alza tam je, chces papirovej nebo elwktronickej pro nakup n eshopu?

edit: jsem debil, alza ma vlastne jen eshop

Online RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:34

razorblade júú, super! íšopovej sím... kuju

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:39

RoSa poslu zitra, ja zjistila, ze jswm brozurku pujcila mamce

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 04:51

prďola 

...debatovaly jsme zde o následujícím přípravku. A mě zajímalo, zajímá, jestli cena výrobku odpovídá složení.? Jestli to složení(podle složek už i já poznám, že dobré asi), resp. množství jednotlivých ingrediencí je dost vysoké v kontextu ceny.?

https://www.luxusnivlasy.cz/bojovnikzavlasykrasnejsi/this-is-hair-nutrition-for-her--bylinny-komplex-pro-peci-o-vlasy-specialne-pro-zeny--60-tbl/

...moc děkuji!.

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 06:45

hlášení pro Lamicka : černé cosí šaty ve velikosti s sedí akorát a musím říct, že jsou skvělý, bude to nejoblíbenější kousek tohoto podzimu, ty druhé černé co dávala jinx taky moc fajn

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:43

RoSa Alza má kód 2021Marianne20CZ a mají nějaké informace na www.alza.cz/dny-marianne.

Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:45

Miru Složení opravdu dobré, cena IMO přemrštěná. Např. Renovix má složení obdobně dobré (řekla bych, že lepší ... určitě o methionin ) a 60 tbl. za třetinovou cenu. Teď v akci za 319

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:46

prďola 

...to jsem právě měla na mysli...

Díky!.

Online RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 09:05

Mirka dík, nefunguje... to bude asi až v ty dny, co? jak to je, 17-19.9.?

Offline dupali
Avatar
470 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 09:41

prďola já si jako správná "ovce" přípravek od Zapoměla také koupila, cena je výrazná, ale osobní zkušenost je dobrá, fakt mi ty vlasy přestaly padat. Brala jsem jedno balení od června. Když jsem se dívala na Vámi postovaný přípravek, tak v něm chybí železo, což si myslím, že většině ženám v produktivním věku hodně chybí a i množství ostatních látek (Zi, D, biotin) je i trojnásobně nižší než v dražším přípravku. Ale nedělám reklamu, jen osobní pohled....

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 09:53

RoSa ano, 17.-19.9. nezkoušela jsem, ale předpokládám, že jen v tyto dny.

Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 10:57

dupali Přípravek od Zapoměla nechci nijak rozporovat, složení je opravdu dobré a věřím, že může fungovat. Jen si myslím, že např. velmi podstatný biotin v dávce 1,25mg (2500% RHP) je jako když to spláchnete do záchodu. To je prostě nesmysl A taky je ve většině případů nutné tyto podpůrné přípravky brát déle než měsíc, nejlépe aspoň 3 měsíce, tzn. dvě balení.

Ale zas na druhou stranu - je určitě spousta stejně drahých přípravků, které neobsahují ani třetinu užitečných složek jako přípravek od Zapoměla

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 11:44

prďola Super, seš dobrá! A existuje tedy na trhu něco, kde je všechno a v účinné dávce? 

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 11:49

nemáte prosím zkušenosti s přípravky Cerave? Tchyně má nějaké kožní problémy a doktorka jí doporučila mazat se tímto, ale léčba (x mastí, po kterých se osypala) není vlastně zatím žádná a ani nebude, neví, co jí je, ale prý to není jak zjistit.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. zaří 2021 11:54

Zu já cerave používám, ale na něco úplně jiného než tchýně, předpokládám. Mám pleťový krém, je fajn, lehký, ale hydratační. Mívám problém s pálením a pnutím kůže, tak to úplně vymizelo. Používám i čistící gel na obličej. Já teda doufala, že mi to pomůže i na akné (ale nemám mastnou pleť) a to bohužel nepomohlo. Celkově jsem spokojená, složení by mělo být taky ok. Teď na dny Marianne budou mít i nějakou slevu.

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:02

Evaeva dík, šlo mi o složení, jestli to není něco drahého a k ničemu. On jí ani jeden z těch doktorů ani neřekl, jestli má tu kůži spíš hydratovat nebo vysoušet, jen jí dali letáček Cerave, ať zkusí tuto kosmetiku, tak zkusím koupit hydratční mléko, to se přinejhorším neztratí.