Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 14:47

Ava ty mezery občas dělají smajlíci

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:53

Sweet Potato Vykoukla na mě v reklamě tato, zaujala mě spíš že by se ti mohla líbit barva. Ale jasné, že značka nic moc :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:57

andulka01 Nevypadá špatně, líbí se mi, že je trochu projmutá. Ty, co jsem viděla, byly jak peřina, obdélník. A pak jsem zkoušely jednu od TH a ta má pas a od něj dolů udělá sukni jak ke kroji. To nešlo.

Ale přeci jen bych radši něco, na co si sáhnu v obchodě.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 15. října 2021 15:02

Hanka H nakoniec aj mne a boli aj lacnejšie.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 15. října 2021 15:58

Dnes nová perka. Dlouho jsem toužila po Vagabondech Amina, protože mi přijdou tvarově naprosto dokonalý a bezkonkurenční, ovšem jejich podrážka na zimu na Vysočině dokonalá rozhodně není. Takže opět Lasocki. 

Offline katrin
Avatar
138 příspěvků moje polička 15. října 2021 16:01

Sweet Potato kamrádka si koupila v Espritu, myslím, že tuto nebo tuhle, nejsem si jistá.  Naživo ta vesta vypadá moc pěkně.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 15. října 2021 18:48

Sweet Potato Myslím, že nějaké na mě vyskakovaly na Reserved.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:43

Sweet Potato videla jsem v Reserved a Mohitu (ta byla ale nejaka leskla) a kolegyne ma peknou z 4F

Offline Karja
Avatar
44458 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:45

Sweet Potato Reserved má ty burtikate co má Pinot, takové kulaté prostě. Moc pěkná byla ta, co sem dávala 999 že ji shání, z HaM, ale byla vyprodaná. Noo jako já si na nejakou brousila zuby už vloni a nekoupila jsem a to byla chyba! Já taky než se rozhoupu k akci, tak to vyjde z módy;-(

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:11

Lamicka znáš tu značku 4f? Viděla jsem tam pěknou bundu na lyže, ale byla dražší než si obvykle kupuju, tak jestli se to vyplatí. Aby nebyla stejná jako z decathlonu, ale nestála 3x tolik.

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:10

Kabát, vlastně dva :) Mám ho už v té béžové a je naprosto skvělý, tak jsem si chtěla koupit i hnědý a černý, ale byly vyprodané, dnes je naskladnili. Tyhle dvě barvy jsou jen online

https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/coats-and-jackets/coats/product.belted-wrap-coat-beige.0996812003.html

 

Offline tina
Avatar
6289 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:20

Tulipe tahle barva je strašně krásná a mně by určitě jak na potvoru neslušela

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 21:30

Tulipe mne se ten kabat libi moc, neni treba brat o cislo mensi ? 

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:33

Tulipe A nedělá nějaký problém těch 40% tencelu ve složení? Jakože by to víc nasákalo vodu (tencel je vlastně viskóza) , než čistá vlna, nebo vlna s trochou polyamidu?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:37

vanilka jo, Aminy klouzou jak navoskovany:D tyhle jsou taky hezky!

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:51

Antje to jo, je určitě větší, ja mám XS, při 172 cm, většinou mám větší velikost..

Isca To nevím, ještě jsem v nem nezmokla, tolik jsem to složení nezkoumala, materiál působí kvalitně 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:57
Reakce na 711990:

vanilka jo, Aminy klouzou jak navoskovany:D 

​no eště navíc! 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 22:15

Tulipe je nadherny,at se dobre nosi. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:36

Evaeva nemam od nich nic, kamaradka mela perovy kabat a chvalila si ho. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:43

Tulipe ten kabat vyzera dobre. Fakt dobre