Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:07

koupila jsem si rifle. Sedí moc hezky, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že vypadají  jako bych je našla na chalupě po starší sestřenici. Ale věřím, že si je brzo oblíbím :)

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:41

bram mně přijde, že to teď hrozně frčí, tyhlety moms, barel, flare a tak. A já díky tomu nemůžu sehnat nějaký, který by mi seděly 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:52

Ounz já jsem šla na jistotu do Levi's, chtěla jsem klasický střih (724 nebo 712), ale stejně mi takový aktivní ochotný chlapec vnutil tyhle. Objektivně jsem ale musela uznat, že mi seděly nejlíp. Ale přesně takový jsem měla ve třeťáku na střední, tak jsem z toho furt taková nesvá :) 

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 14. října 2021 17:02

bram  

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. října 2021 17:19

Ounz bram ja jsem se nedavno dozvedela, od cca 20leteho chlapce, ze milenialove se poznaj podle toho, ze porad nosej skinny jeans(chtel tim asi naznacit, ze jsem stara:)) tak jsem zakoupila takovy siroky, ale nevim nevim no. Tyhle se mi ale libej! Tesim se na foto

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:09

Dorazili boty. Nechavam si ich aj ked nie su kozene. 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:11

Janulik03 budou ti sluset! 

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:12

711990 Přesně s těma milénianama si to říkám! Ale mám taky skoro téměř všechno skinny. No tak já to dotrham a nový kupovat nebudu:-D

Janulik03 Jsou šik, líbí se mi.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:16

Zarinya bude to vyzerat te sa po tebe opicim ale uz som ich mala parkrat v kosiku a zas vyhodila. Neviem ako su dlhe . 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:54

Janulik03 docela dost.ty je budes mit ke kolenum.

Kokoska oranzovy potrebuji nutne opaleni.taky jsem je koupila pres net uz vybledla a trochu zklamani a jeste bych byvala potrebovala 34.

No cekam az zlevni ty cerny.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:57

711990jenže já nejsem mileniál, já si musím při stylingu dávat velkýho bacha, aby ty 70. rifle opravdu nevypadaly, jako že jsem je objevila na dně skříně :)

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:03

Zarinya tak pitom dobre ze som ich tam nechala. Ku kolenam dalsie nechcem. Dakujem za odpoved

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:07

bram videla jsem te a rozhodne vypadas jako milenial!:)

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:10

Prosím vás, já vůbec nevím, jakou velikost si koupit

Přišly mi ty oranžové kimonove, jako koupila Zarinya aa já nevím, asi bych snesla už menší. Koupila jsem největší velikost, L nebo 44. A teď si tu drbu hlavu, jestli jsem neměla vzít o číslo menší, protože by mi možná stačily.  Volné jsou mi dost.

Jako já jsem šťastná. Že jsem zhubla, ale to nakupování je Teda běs.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:11
Reakce na Zarinya:

Priprava na leto.

​Ty se mi moc líbí, ale jakou mám velikost?!

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:15

711990 njn, já jsem mnohem starší než mileniálové, to už se pozná i bez skinny jeans

Janulik03 pěkný nákup

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:22

Ounz hele, zahrnuta tehdy byla i moje 40+ kamoska. Asi se ta definice milenialu lisi:D

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:34

Janulik03 Jo! Ale ty vypadají parádně

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:39

711990 aha  sakra!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:41

bram Ja jsem si taky takove podobne koupila a jsou super, i bych rekla, ze mi slusi.