Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:45

whiskas Tak téhle by myslím vyboulila dno leda megatunová exploze.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:52

Janulik03 

COS věci nikdy nevypadají, jak si představuju podle obrázku,  buď je to mnohem horší, nebo mnohem lepší. Pak je ještě možnost bylo by to super, kdyby to bylo kratší / užší. Tak ať to máš za B.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:54

viktorka_od splavu 

Ty vypadáš skvěle! Jaký je recept na zhubnutí?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 13. října 2021 22:08

dynda  dekuju. recept je jednoduchy, hlavne je to navrat k puvodni vaze, nebyla jsem celozivotne plnostihla. ted aby se to ustalilo a vydrzelo.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 22:41

viktorka_od splavu Ty jsi ale tajnůstkářka . Asi je to jasné, prostě nežrat, ale stejně to každému probleskne hlavou, co má za super metodu? 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. října 2021 22:43

Sweet Potato Díky, to zní dobře :-).

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. října 2021 22:56

Lamicka aha, takže když mám cocony 34, tak mi ten top ve 34 bude asi velký, co? Pokukuju po něm

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 07:20

milacka nižší 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 14. října 2021 07:46

Catherinne Řekla bych spíš tu 32. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 14. října 2021 08:18

Po 10 letech me opustila goracovka, takze uz je nova na ceste.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 14. října 2021 11:58

whiskas ja to ale v hubnoucim vlakne psala, i docela podrobne. si to oziv:-)

/nechci se rozepisovat vsude a nemyslim ze to je neco k chlubeni, i kdyz pochvala potesi/

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. října 2021 12:08

whiskas koukám, že zas kyneš napříč vlákny

Offline Ounz
Avatar
20475 příspěvků moje polička 14. října 2021 13:07

marieu k těm pánvím woll, už před několika lety jsem ji kupovala mámě k vánocům a to měli v nabídce dárkový set s poklicí dohromady, tak možná před vánoci kouknout, třeba to budou mít zas (která je na soté, taková ta hlubší?)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. října 2021 13:22

Ounz marieu potvrzuju, mame to i s poklici. Je to ta hluboka panev.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2021 13:40

Priprava na leto.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 14. října 2021 13:41

Zarinya ja uz jsem je koupila pred casem, jsou moc fajn. Ale jen jsem je zkusila doma, na ven uz se nedostalo.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:02

Zarinya Jak je velikost, větší nebo menší?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:36

Isca rekla bych,ze akorat.ja vzala 36...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:38

Kokoska jj to si jeste pockame,ja pred casem vzala ty oranzovy a uz je akorat zazimovals.Ale pristi rok jako kdyz najdem.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:51

Zarinya nad oranzovyma mi vcera cukala ruka, meli vsechny velikosti ve sleve. Ale nechala jsem je tam, nezkousela jsem je na sobe a nejsem si jista, jak bych v oranzove vypadala.