barbucha Přesně, nadčasová klasika :-).
Tak tak ![]()
A těch 70% vlny je teplý až až, mam stejný složení v tom cosáckým camel kabátu a to jsem se bála že to nebude stačit. Pročež jsem si pak pořídila pro jistotu i jeden černej ve 100%, a to je v tomhle počasí dočista na chcípnutí!
Zvlášť v běhu Andělem, kde jsem dneska konečně padla na černý elastický džíny, sláva bohu. Teda sláva M+S s jejich rozdílnejma délkama pro jedno číslo, když potřebuju obří velikost v pase, ale o to kratší nohavice. Koule na nožičkách, no.


