Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 25. října 2021 20:41
Reakce na 999:

barbucha Přesně, nadčasová klasika :-).

​Tak tak

A těch 70% vlny je teplý až až, mam stejný složení v tom cosáckým camel kabátu a to jsem se bála že to nebude stačit. Pročež jsem si pak pořídila pro jistotu i jeden černej ve 100%, a to je v tomhle počasí dočista na chcípnutí! 

Zvlášť v běhu Andělem, kde jsem dneska konečně padla na černý elastický džíny, sláva bohu. Teda sláva M+S s jejich rozdílnejma délkama pro jedno číslo, když potřebuju obří velikost v pase, ale o to kratší nohavice. Koule na nožičkách, no.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 25. října 2021 20:46

Karja Pinot Noir 

Mně ty puffery přijdou srandovní. Z vrchní koule čouhaj dvě hůlčičky Navíc se mi to zdá i nepraktický anžto nahoře je hic, ale stehna už mrznou... 

Jako dá rozum, že když je někdo v péřáku až po paty, tak nikdo nepředpokládá že se pod ním skrývá Helenka Růžičková, i kdyby to tak na první pohled mohlo vypadat

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 25. října 2021 20:50

Karja za mě čím delší, tím větší teplo...

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 25. října 2021 21:26

Lamicka To je krásný. Miluju andělský zvonění i ozdoby z Poniklé. 

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 25. října 2021 23:55

Lamicka To je moc hezký nákup.

Karja U mě délka bundy ke kolenům nebo do půlky lýtek zvyšuje tepelný komfort výrazně. 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. října 2021 11:13

Prosímvás, nemá některá z vás tuhle bundu s.Oliver? Líbí se mi, neviděla jsem ji na vlastní oči, tak kdyby mi někdo napsal, že v reálu není vůbec pěkná tak jako na fotce, tak bych to ocenila. :) /Ne, beru jakékoliv info, díky./

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. října 2021 11:22

euridike tuto konkretni jsem nevidela,ale mam tri zimni bundy z s,Olivera a vsechny jsou krasne usite,hezky material,myslim,ze neslapnes vedle.:-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. října 2021 11:53

euridike Taky mám parku z Olivera, asi 8 let? Já už ji teda mám jako pracovní vaťák. Ta tvoje je moc pěkná.

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. října 2021 12:19

Kan Zarinya 

Díky, já mám od s.Oliver kabát a pulovery, jsem s nimi spokojená, o kvalitu zpracování se vcelku nebojím, jen jsem byla zvědavá, jestli konkrétně tuhle bundu někdo nemá, ale fakt se mi líbí, doufám, že bude lehká + dost se mi líbí typ kapuce.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. října 2021 12:44

Mha ja ted jeden s paskem (a raglanovymi rukavy) vracela. Nedela to dobrotu co do objemu

Online Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:07

Pinot Noir ta se mi líbí, něco hodně dlouhého bych s kluky užila, já jsem desne zmrzla osoba. Ale prosím te, jakou bys potřebovala velikost? Připadá mi dle těch recenzi, ze nejmenší dělají 38 a to mi ukazuje, ze mají skladem. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:21

Malenge 38. A fakt ji neměli. Podezřele ji naskladnili v okamžiku, kdy skončila sleva. . A díky za upozornění.

Online Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:26

Pinot Noir jo, tak to je klasika s tou slevou  no, každopádně je pěkná, tak jestli si ji poridis, ať se hezky nosí!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2021 16:31

razorblade

Jo, nerada bych vypadala jako zaškrcena peřina.

Ale teplo pokud možno až ke kolenům je základní požadavek.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 26. října 2021 16:55

Mha jako zaskrcena perina vypada ve spacakove bunde kazdy. Proste si musis zvolit: bud je ti teplo, nebo jsi krasna. Pod 2 stupne nad nulou volim teplo..!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. října 2021 16:58

Pavlena amen

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2021 17:00

Pavlena

Zaškrcená duchno, volím si tebe!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 26. října 2021 17:01

Mha jeste to muzes delat jako ja, jsem nezaskrcena perina ke kotnikum, chodim rozepnuta

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 26. října 2021 18:05

999 obhlídla jsem kabát v COS, je krásný, ale bohužel... ve 40 mi byl velký v ramenou, a to dost, v 38 pres zadek úplně knap. Zapnula jsem ho, ale už to na zádech tak hezky nesedělo, jak by mělo. Takže jsem zamáčkla slzu a nechala ho  tam.

Ještě jsem viděla docela hezký v Zaře, 75% vlny a seděl mi hezky, ale chtělo by to o kousíček delší. Mají i dlouhý, ale ten mám zas na rozdíl od modelky až úplně ke kotníkům, a celkově to nebylo ono. 

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 26. října 2021 18:14

Kokoska Ten dlouhý ze Zary se mi líbí, ale jak čtu oversize, tak je mi jasný, že to neklapne :-).