Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:12

Dadoo budeš mít určitě úspěch, ta kytka je nádherná! Tak moc se mi líbí, ze přemýšlím, ze bych to snad i zkusila. Nějaké rady a tipy? Jsem velmi manuálně nezručná

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:13

Karja jj, z javoru. Všechno javor. Ono je to dost jednoduché. Zkoukla jsem videonávod a už jsem vinula.

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:16
Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:32

Dadoo o dekuji! Bude zábava, snad se kluci daji brzy do kupy a budeme moct jit sbírat listí, to se jim bude určitě líbit.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 30. října 2021 01:39

RoSa 

Pěkný tvořeníčko!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. října 2021 11:58

Dadoo to je moc hezka kytka i napad

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 30. října 2021 12:55

Dekuju moc všem za pochvalu kytky. Přiznávám, že jsem si testovala, jestli to není blbý nápad a jestli mě za ní nesepsujete. To bych to odpiskala. 

Takže moc děkuju, dávat dneska budu rovnou tři.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 30. října 2021 13:06

Dadoo Tak to možná uděláme s holkama! Já teď totiž šetřím (Hahahaha, jsem tu teda v dobré společnosti:-D), tak jsem kytky domu odpiskala:-D. Ale kde je tady javor sakra?:-D:-D 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 30. října 2021 14:22

Dadoo Tak jo, kufry čekají na vybalení, prádlo na vyprání, rodina na oběd a já tu blbnu s listím!

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 30. října 2021 14:31

Sweet Potato 

Moc pěkně sis zablbnula

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 30. října 2021 15:16

jerry YJsou to první pokusy, hodně nedokonalé. Loubinec má krásné listy, ale stonky se jim hrozně snadno odlamují, tak to trochu komplikuje výrobu.

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 30. října 2021 15:20

Sweet Potato nnopparáda!

Maš je krásný! 

Hele, kdo máte na zahradě mochyne, nevyhazujte. 

Nechte je usušit. Naučím vás pěknou dekorací, nebo vánoční ozdoby z mochyne a rákosí.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 30. října 2021 17:20

Sweet Potato

máš to krásný, pěkný barvy!

já jsem si z venčení taky donesla javorový lupení a už motám, máme tady ve čtvrti javorů naštěstí hodně (až mě ser.ou, ty semenáčky nosatý se mi usazujou v záhonech)

nejvíc se mi líbil ten návod od paní Lenky

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. října 2021 18:06

Dadoo Mochyně mi sežrali slimáci, už dva roky po sobě a sousedka je má ták krásný a vůbec je nesbírá.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 30. října 2021 19:48

Dadoo u nas se mochyne susi odedavna, pridavame to do zimnich vazeb a kytic.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 30. října 2021 21:50

Dadoo židovská třešeň? to jsem napichovala na žárovičky světelnýho řetězu... jsem zvědavá na tipy od tebe!

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 31. října 2021 00:16

Ja ty ruze kdysi motala z detmi z jakychkoli listu. Prislo mi, ze mensi byly lepsi

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 11:46

Juhuuu, tak uz mi konecne dorazila tahle kraska

Kvuli zmatkum s ppl teda dorazila k nasim, tak snad v tydnu doputuje za mnou, uz se tesim. Na foto vypada krasne jako na produktovce, tutu

Byla laska na prvni pohled.

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 14:44

Lama_z_Lana ta je pěkná, ať se ti hezky nosí! Podělis se, odkud je?

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 15:27

Lama_z_Lana vyzera dobre