Mha no dnes jsme řešili pětku z Dějepisu. Tak prý paní učitelka nenašla úkol v sešitu. Ten byl dítětem následně nalezen a předveden na jiné stránce. Dostala o stupeň horší známku, protože úkol nebyl objeven na první dobrou. Pí. učitelka to ale udělala celé třídě (těch pětek bylo prý víc).
Mila je na tuto logiku fakt krátká.


