Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 08:59

nonemy chápu, s alergii bych to taky neriskovala, to není malý výdaj a aby ti pak ležel někde vzadu ve skříni  každopádně díky, kdybys našla, budu rada! Já zimu určitě preziju i bez, ale libilo by se mi mít celá stehna a kolena v teple.

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 09:13

Malenge ja videla mraky outdoorovych parek na zalando lounge, sama odtamtud mam jednu veleteplou od columbia.  Akorat teda uznavam, ze ne kazdy ma nervy na sledovani outletovych aplikaci, ja bych do toho taky nekoukala, kdyby tenkrat nebyly ty lockdowny

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 09:37

Gatita dlouhou mas? To je super, já si tam loni koupila takovou tu lehkou tenouckou perovku, ale krátkou. Je skvělá a byla za legrační cenu. Ale já tam kouknu, jen když mi přijde na nějakou akci mail, asi budu muset sledovat pečlivěji. Diky za tip.

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:04

Holky, poraďte mi prosím. Syn bude mít za pár dnů 10 a moje mamka mu chce koupit na památku řetízek (babička, no).

Oliver je typ kluka, že by mu to nevadilo, já bych chtěla něco silnějšího, aby mu to madam (divoká dcera) hned ve vzteku nestrhla.

Líbil by se mu i řetízek s přívěskem, má rád Harryho Pottera, hraje tenis...

Budget třeba 3-5k

Offline dupali
Avatar
471 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:08

martek01 já jsem synovi k 10. narozeninám také kupovala stříbrný řetízek (konkrétní jsem si nechala poradit v klenotnictví, přesně aby vydržel), jako přívěsek jsem vybrala čtyřlístek. Syn sice hraje fotbal, takže se nabízel kopačák, ale chtěla jsem něco neutrálního... Dárek měl úspěch.

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:20
Reakce na dupali:

martek01 já jsem synovi k 10. narozeninám také kupovala stříbrný řetízek (konkrétní jsem si nechala poradit v klenotnictví, přesně aby vydržel), jako přívěsek jsem vybrala čtyřlístek. Syn sice hraje fotbal, takže se nabízel kopačák, ale chtěla jsem něco neutrálního... Dárek měl úspěch.

​a nemáš někde prosím fotku? klidně do zprávy

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:25
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:29

martek01 a tady mají i s řetízkem, ten mi přijde celkem bytelnej, mohl by něco vydržet

https://www.eppi.cz/sperk/kouzelny-stribrny-privesek-harry-potter/38580

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 12:06

Když jsme u těch narozenin, co pro holčičku k 8. narozeninám? S panenkama si nehraje, má ráda Eslu, poníky, jednorožce, psy. Chtěla by mobil, ale ten nedostane. 

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 12:36

Malenge mam ke kolenum, kolena mam myslim zakryta. Taky je super, vevnitr je peri a misto podsivky takovy ten alobal. Neni to michelin, spis neco jako postovala ted Pinot, akorat teda kratsi a ne tak pekny, ta moje je dost myslivecka. 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 13:42

Gatita jo, to budeme mít něco podobného, taky columbia, taky peří, taky alobal  akorát krátká, dlouhé neměli, budu se snažit to hlídat. Díky!

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 14:13

Letenku na prosinec Doufám, že mi to Norwegian zase stokrát nepřebukujou, tentokrát tam musím být na čas na 15. narozeniny zřítelnice!

Pročež ruším všechny objednávky hadrů a křusek, anžto za měsíc nakoupím více, lépe a levněji

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 14:55

nonemy Skúste pozrieť termokabáty v Tchibe. Tiež nemám rada prešívané bundy, pred dvomi rokmi som si kúpila v Tchibe termokabát, niečo takéto, mám ho cca po kolená, som dosť zmrzlík a zima mi v ňom nebýva, nosila som ho aj počas silnejších mrazov. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 15:27

Kokoska kabát dorazil(ten vinovej), sedí bezvadně, zůstává. Až vychytam nejakej outlook, tak ho sem dám.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 15:28

Vilemina vínovej? Tak ať se dobře nosí!

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 15:37

barbucha se tak máš..! Strašně bych někam letěla, no nejlíp zas za oceán, ale to nejdřív v létě no..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 15:45

hlasim ze mam a jsou krasny + pekne sedi (30/65D)

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:15

barbucha 

To už jí bude 15?

Vždyť se nedávno narodila

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:26

viktorka_od splavu Ty jsou hezký, odkud?